• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Timemore Chesnut C2

Ürünün Fiyatı
500

serra

Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante
Selamlar, Mart 2021'de Aliexpress'ten satın almış olduğum değirmenimi daha üst bir modele geçtiğim için satıyorum. Toplamda 2.5 ay kullandım ve günde ortalama 20 gram kahve öğütüyorum. Her kullanımdan sonra gerekli temizlikleri yaptım. Kozmetik bir sorun da bulunmamakta, ilgilenen arkadaşlara talep ederlerse daha detaylı fotoğraf atabilirim. İstanbul içi elden teslim, İstanbul dışı ise Dolap aracılığıyla alıcı ödemeli kargolama yapabilirim.

Ürün yükseltilmiş model olarak geçmekte; önceki C2'lerden farklı olarak plastik ayar vidası ve pirinç sarı ayar plakası alüminyum olarak güncellenmiş. Önceki modeli hiç kullanmadım fakat ayar vidasındaki çatlamaların ve pirinç plakadaki oksidasyon kaynaklı kararmaların yaşanmaması adına bu modelin daha iyi olduğu söylenmekte.

1622221058402.png1622221124249.jpeg1622221138602.png1622221189966.jpeg1622221255506.jpeg1622221305310.jpeg

Son düzenleme:
Güvenilir satıcı👍🏻

Şöyle bir düzeltme yapayım. Ayar vidası ve pirinç plaka metal olarak değiştirilmiş ancak alt hazne önceki C2'lerde de plastik değil metal. C1'de plastik olan alt hazne metale döndürülüyor ve değirmen C2 adını alıyor.
Teşekkür ederim düzeltmeniz için, C1'den C2'ye geçerken olduğunu bilmiyordum açıklamayı düzeltiyorum :)

Geri