• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Timemore c2 ve Escobarista Tartı

kahveanalisti

Üye
Editör
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Rocket Cinquantotto
Değirmen
Eureka Mignon Specialita-Ode Brew Grinder- Comandante C40 MK3
Ekipmanlar
V60-Breville Sage Precision Brewer-Syphon-Aeropress-Nanopresso-Kompresso-Kruve Elek-Kruve Bardak-Acaia Pearl S-Felicita-Fellow Kettle
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çankaya
11.07.2020 Tarihinde Gelbura.com'dan aldığım Timemore c2 ile 1 aydır kullandığım Escobarista Tartı satılık.

Timemore c2 475 TL istiyorum (2.5KG öğütülmüştür) (Kutusu mevcut)

Escobarista tartı 275 TL istiyorum (Kutusu kayıp)

2si birlikte alan olursa 700 TL.

2side garantili faturalı.

Neden satıyoruma gelecek olursak, video çektiğim için satın alıyorum deniyorum sonra satıp başka ürün alıyorum. Yerine g1 ile timemore tartı almayı düşünüyorum video çekimi için.

WhatsApp Image 2020-10-09 at 16.14.43.jpegWhatsApp Image 2020-10-09 at 16.14.44 (1).jpegWhatsApp Image 2020-10-09 at 16.14.44 (2).jpegWhatsApp Image 2020-10-09 at 16.15.19.jpegWhatsApp Image 2020-10-09 at 16.14.45.jpeg

tartı satılmıştır :)

Gece kahve sevenler kulübü üyelerine 420 TL olmuştur son fiyat.

11.07.2020 Tarihinde Gelbura.com'dan aldığım Timemore c2 ile 1 aydır kullandığım Escobarista Tartı satılık.

Timemore c2 475 TL istiyorum (2.5KG öğütülmüştür) (Kutusu mevcut)

Escobarista tartı 275 TL istiyorum (Kutusu kayıp)

2si birlikte alan olursa 700 TL.

2side garantili faturalı.

Neden satıyoruma gelecek olursak, video çektiğim için satın alıyorum deniyorum sonra satıp başka ürün alıyorum. Yerine g1 ile timemore tartı almayı düşünüyorum video çekimi için.

Ekli dosyayı görüntüle 5105Ekli dosyayı görüntüle 5106Ekli dosyayı görüntüle 5107Ekli dosyayı görüntüle 5110Ekli dosyayı görüntüle 5109
Merhaba,

bizden video çekmek için ürün satın almanıza gerek yok. Özel mesaj atın inceleme için istediğiniz ürünleri gönderelim ;)

Merhaba,

bizden video çekmek için ürün satın almanıza gerek yok. Özel mesaj atın inceleme için istediğiniz ürünleri gönderelim ;)
Çok teşekkürler bu güzel teklifiniz için 😊 bir ürün Video deneme amaçlı için size dönüş yapabilirim :)

ikiside satıldı. Teşekkürler

Geri