• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Timemore C2 den Commandante'ye geçiş

Bence fark çok. @ekşibirazsanki doğru bir tespitte bulunmuş ama fazla gömmeyin hocam şuan iyi kavrumlar ve çekirdekler var piyasada :)
Haklısınız tabi ki var. Özellikle bu yıl tekrar iyi çekirdekler gelmeye başladı. Fakat her ay 1 kg'lık alımımda mutlaka 1 paket mutsuz eden çekirdek çıkıyordu. O yüzden çok övülen bir çekirdek olmadıkça yurtiçi alımı yapmamaya çalışıyorum

Haklısınız tabi ki var. Özellikle bu yıl tekrar iyi çekirdekler gelmeye başladı. Fakat her ay 1 kg'lık alımımda mutlaka 1 paket mutsuz eden çekirdek çıkıyordu. O yüzden çok övülen bir çekirdek olmadıkça yurtiçi alımı yapmamaya çalışıyorum
Doğru hamle.1 yıl sonunda ben de bunu tecrube ettim.Rastgele alırsan en az yarisini sevmiyorsun kahvelerin.En iyisi övülen kahveleri almak.
Favorim nensebo.

Merhabalar,
Timemore C2 kullanıyorum, CMD almayı düşünüyorum. 2. El arayışı sırasında benim gibi olup da fark anlayamayan ve timemore c2 dönmeyi düşünen insanlarla karşılaştım. Tecrübesi olan insanların görüşlerini almak isterim.
Farkı anlamıyor olabilirler. Bu çok normal.

Deneyimli bir kahvesever C2 kullansın, deneyimsiz yeni başlayan bir kahvesever Comandante kullansın, deneyimli olan kişi daha iyi bir fincan elde edecektir.

Aklımdaki sorular:

1) nitelikli kahve mi kullanıyorlar?
2) nitelikli kahveyi iyi bir kavurucudan mı alıyorlar?
3) doğru şekilde kahve demlemeyi biliyorlar mı?
4) comandante öğütüm süresi C2'ye göre uzun geliyor olabilir mi?

Farkı anlamıyor olabilirler. Bu çok normal.

Deneyimli bir kahvesever C2 kullansın, deneyimsiz yeni başlayan bir kahvesever Comandante kullansın, deneyimli olan kişi daha iyi bir fincan elde edecektir.

Aklımdaki sorular:

1) nitelikli kahve mi kullanıyorlar?
2) nitelikli kahveyi iyi bir kavurucudan mı alıyorlar?
3) doğru şekilde kahve demlemeyi biliyorlar mı?
4) comandante öğütüm süresi C2'ye göre uzun geliyor olabilir mi?
Merhabalar,
1- Nitelikli aldığımı düşünüyorum; kahve kulubunun aylık antlaşma yaptıkları yerlerden alıyorum
2- İyi kötü diyebilecek seviyey geldiğimi düşünmüyorum fakat ismi duyulmuş yerlerden alıyorum
3- Demleme konusunda çok video seyrettim, dışarı da demleyen kişilleri de seyrediyorum. Isı ayarlı kettle eksikti onu da bu hafta alacağım
4- Commandate hiç kullanmadım;Mühendisim ve dış faktörleri stabil ve sürdürebilir olmadığı sürece iyi kahve alabileceğimi düşünmüyorum bu sebeple tüm ekipmanlarımı bütçe aralığında iyileştirmeye çalışıyorum

Geri