• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Satılık Timemore C1

kiremit

Üye
İsim
Ersin Sönmez
arkadaşım için daha önceki sahibi @teyyaredenkahve den satın almış olduğum az kullanılmış bu değirmen, arkadaşımın nitelikli kahveye reflü nedeniyle veda etmesi nedeniyle satılıktır. Fiyat pazarlıksız kargo hariç- alındığı fiyat olan: 450 tldir.

IMG_2344.jpeg

AltayOzger

İyi Bilinen Üye
İsim
Altay
Daha fazla  
İsim
Altay
Değirmen
Timemore Chestnut C1 - Severin KM3873
Ekipmanlar
V60-V60 İmmersion-Aeropress-Kalita-Cafflano Kompresso-Beko 2170
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Denizli
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkezefendi
Satış olayından bağımsız bir şekilde şunu söylemek istiyorum arkadaşınız reflünün sebebini yanlış yerde arıyor. Eski bir Reflü hastası olarak şunu söyleyebilirim Reflü yapan kesinlikle kahve değil kahve sadece üzerine tuzu biberi oluyor. Asıl olay Paketli gıdalardaki katkılar koruyucular özellikle salam sucuk gibi et ürünlerindeki nitrit ve nitratlar ve çikolata ürünleri. Kendimden örnek vermek gerekirse paketli gıdaları tamamen kestigimden beri reflü sıkıntım sona erdi ilaçları tamamen bıraktım. Günde 3 Fincan kahveye devam ama sıfır sorun :)

Son düzenleme: