• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Tetra N Roastery olarak seçildi. Bu konudan Haziran ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Timemore C1

Satış olayından bağımsız bir şekilde şunu söylemek istiyorum arkadaşınız reflünün sebebini yanlış yerde arıyor. Eski bir Reflü hastası olarak şunu söyleyebilirim Reflü yapan kesinlikle kahve değil kahve sadece üzerine tuzu biberi oluyor. Asıl olay Paketli gıdalardaki katkılar koruyucular özellikle salam sucuk gibi et ürünlerindeki nitrit ve nitratlar ve çikolata ürünleri. Kendimden örnek vermek gerekirse paketli gıdaları tamamen kestigimden beri reflü sıkıntım sona erdi ilaçları tamamen bıraktım. Günde 3 Fincan kahveye devam ama sıfır sorun :)
 
Son düzenleme:
Geri
Üst