• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Time-Less Design Cold Drip Kule

Okan

Yeni Üye
Konum
İzmir
İsim
Okan
Daha fazla  
İsim
Okan
Değirmen
Molent G50, Comandante C40
Ekipmanlar
Hario V60
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Herkese merhaba,

3 yıldır büyük titizlikle tasarladığım ve ürettiğim cold drip kahve demleme ekipmanlarında özel indirimli olarak satışına devam ediyorum.

www.tld-shop.com adresinden beğendiğiniz modeli bana instagram ya da forum üzerinden mesajla iletirseniz %20 indirim sağlayacağım.

3 modelde şu anda 1 ve 2lt olmak üzere 2 versiyon vardır. Ev kullanıcıları için de 1lt ürünler oldukça ideal boyutlarda.

NOT: Cam hazneler üfleme yöntemi ile imal edildiği için 2lt yazan modellerin hazneleri 2.5lt, 1lt yazan modellerin hazneleri ise 1.4lt olabilmekte.

NOT': Kullanılan vana krom ve damlatma tekniği için büyük markaların kullandığı vanalarla aynıdır. Ek olarak tek noktalı damlatmayı 4 noktaya ayıran bir ahtapot aparat tarafımca tasarlanmış ve üretilerek ürünlere eklenmiştir.

Sevgiler.
Cold-Time-02.jpg
Cold-Galata-02.jpg
Cold-Smyrna-02.jpg
Cold-Pisa-01.jpg
Cold-Deco_1-03.jpg
Cold-Deco_2-02.jpg
 
Üst