• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

The Global Coffee Festival 2020

ncanakin

İyi Bilinen Üye
İsim
Can
Daha fazla  
İsim
Can
Selamlar,

Sanıyorum başlığı açılmamış. The Global Coffee Festival *Virtual* bugün başlıyor! Biletler ücretsiz, web sitesinden üye olmanız yeterli. Panellerde Hoffman, Wendelboe gibi nitelikli kahve camiasının tanınan yüzlerinin yanında, La Marzacco, Cimbali gibi sektörün önemli markalarının temsilcileri de yer alıyor. Şahane bir program yapmışlar gerçekten. Home barista odaklı üç dört tane de etkinlik var cumartesi günü. Tam programı buradan inceleyebilirsiniz.
 
Merhaba,

Katılımcı listesi bayağı iyi. Daha önce de pandemiden kaynaklı e festival yapılmıştı bunun gibi Dünya çapında olacak şekilde fakat bu sfer yapılanın katılımcı sayısı ve kitlesi de bayağı güzel görünmekte.
 
Tim Wendelboe "Ben kavurma işine girdiğimde tüm Norveç'te 15 kavurmacı vardı. Bugün 80'e belki 90'a çıktı sayıları." dedi. 5 milyon değil miydi Norveç'in nüfusu?
 
Peak Water'ı yapan arkadaş konuşuyor şimdi
 
Geri
Üst