• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Tenis

Epeydir oynamasam da arada sırada tenis oynamayı ve izlemeyi seviyorum. Hala çok amatörüm ve iyi bir oyuncu değilim yalnız :) Burada tenis ile ilgilenen ya da daha önce ilgilenmiş birçok kişinin olabileceğini düşündüm.

Şu sıralar yapılan Fransız Açık Tenis Turnuvası Erkekler'de dünya iki numarası Nadal, Schwartzman'ı kolay sayılabilecek bir şekilde 3-0 eledi, bir numara Djokovic ise Tsitsipas'ı 3-2 elemeyi başardı. Dolayısıyla finalin adı Djokovic - Nadal oldu. Her ne kadar koronavirüs önlemleri kapsamında stadyumdaki seyirci sayısı oldukça az olsa da heyecanlı ve keyifli bir maç izleyeceğiz büyük ihtimal. Tenise çok ilgisi olmayanların bile izlemesini tavsiye ederim, belki sizin için bir başlangıç olur.

Maç pazar günü, yani bugün 16.00'da Eurosport 1'de.

Vamos Rafa!

Tenis iyidir, severiz. :)

Dönem dönem bıraksam da 9 senedir oynuyorum, çok zevklidir :)

Kortun üstü kapanmasaydı iyiydi.

Önceki maçtan djokovic’in drop shot’a saracağı belliydi, sürekli deneyecek heralde.

Havalar düzelse de oynama moduna girsek. ;)

Çok iyi ritim kazanamıştım👨🏼‍🚀🎾

Avustralya Açık sonunda başladı. Sanıyorum Federer yok ama Djokovic, Nadal ve izlemesi zevkli daha pek çok oyuncu var turnuvada.

Maçlar Eurosport 1 ve 2'den yayınlanıyor. Bu kanallar D-Smart'ta var sanırım ancak internet üzerinden de izlenebiliyor. Normalde 5 euro ancak kısa süreliğine 1 aylık üyelik 1 euro imiş.

Üye olmak isteyenler için:

Maçları takip etmek için:

Avustralya Açık sonunda başladı. Sanıyorum Federer yok ama Djokovic, Nadal ve izlemesi zevkli daha pek çok oyuncu var turnuvada.

Maçlar Eurosport 1 ve 2'den yayınlanıyor. Bu kanallar D-Smart'ta var sanırım ancak internet üzerinden de izlenebiliyor. Normalde 5 euro ancak kısa süreliğine 1 aylık üyelik 1 euro imiş.

Üye olmak isteyenler için:

Maçları takip etmek için:
internette canlı Rusça'da izlenebiliyor eurosport üzerinden, zaten oyun esnasında spikerlerde sustuğu için pek fark etmeyecektir😁 Djokovic'in aradaki farkı kapatmak için mutlak alması gereken turnuva, makas açılıyor.

Federer'in yokluğunda Dominic Thiem'ciyiz. ;)

Geri