• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Tchibo Elektrikli Sıcaklık Ayarlı Kaz Boyunlu Kettle

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Bugün istiklal caddesinde gezinirken mağazada gördüm. Kettle arayışı içinde olanlar bu ürüne bakabilirler.

Ekli dosyalar

• A1A1098E-5501-4417-BC2F-0DC0697037AF.jpeg
    A1A1098E-5501-4417-BC2F-0DC0697037AF.jpeg
    81.7 KB · Görüntüleme: 348
Son düzenleme:
İnternette bulamadım bir türlü, kendi sitesinde de yok.

10 gündür gidip geliyorum, alsam mı almasam mı diye. , yurtdışı kullanıcı yorumları da kötü değil. döküş için Koncheroya yapılan modifiye gidi modifiye yapıp akışı azltanlar da var.
700tl. fiyat güzel, hali hazırda kaz boyunlu demlik var ama alsam evin reisine ne derim o bana ne der onu düşünüyorum :)

Ürünü 1 haftadır kullanıyorum genel anlamda memnunum. İş dolayısıyla yoğunum biraz ama sorularınız varsa kısa bir inceleme oluşturabilirim. Ayrıca Beşiktaş Akaretler şubesinde bütün ürünlerde %20 indirim var ben kendime ve arkadaşıma aldım 560 liraya geldi.

Ürünü 1 haftadır kullanıyorum genel anlamda memnunum. İş dolayısıyla yoğunum biraz ama sorularınız varsa kısa bir inceleme oluşturabilirim. Ayrıca Beşiktaş Akaretler şubesinde bütün ürünlerde %20 indirim var ben kendime ve arkadaşıma aldım 560 liraya geldi.
560'a ne zaman aldınız? Hala var mıydı?

Cok iyi fiyat keşke bizim buradaki şubede de olsa..

ne güzel şans ya :)) güle güle kullanın. inceleme yaparsanız büyük makbule geçer.

560'a ne zaman aldınız? Hala var mıydı?
Kampanya 20 Eylül'e kadar mağazaya özeldi geçen hafta aldım ben aldığımda hala ellerinde 1 ürün vardı. Diğer mağazalardan da ürün çekebileceklerini belirtmişlerdi.

Beşiktaş Akaretler'deki Tchibo mağazasından elektriklisi olmadığı için %20 indirimle fotoğraflardaki 240TL'ye ocaküstü modelini aldım. Paslanmaz çelik ama hem kutusunda, hem de kılavuzda gazlı-alevli ocaklarda kullanılmaz yazıyormuş sonradan farkettim, sadece elektrikli, indüksiyon gibi ocaklarda kullanılabiliyormuş maalesef. Kapasitesi de çok yüksek değil 800ml hatta 600ml falan olsa daha da iyi olurmuş ama benim hoşuma gitmişti.
Sanırım iade edeceğim ya da yinede ocakta kullansam mı diye düşünmüyorda değilim, ocakta kalacağı 5 dakika sadece.

1_org_zoom.jpg2_org_zoom.jpg3_org_zoom.jpg4_org_zoom.jpg

İnternete eklenmiş ürün

Dün Buyaka'daki Tchibo'da ürünün fiyatını bilmeme rağmen etiketi olmadığı için fiyat sordum. İlgili arkadaş 549 gibi olması lazım diyince heyecanlandım ama sisteme bakınca 700tl dedi. Akaretlerdeki indirimi sordum, orası yeni açıldığı için açılışıa özel bir indirim oldu dedi, normalde mağaza bazında ayrı indirim olmaz dedi.

Geri