• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Tavsiye

@NoPainNoCoffee hocam bir size bir de nick nameını hatırlayamadığım Ama bulunduğu yere bir türlü kargo gitmediği için hep mağdur olan bir arkadaş vardı bu ikiliye bir çözüm bulamadık gitti:) gerçi sizinki kolay bir v60 a geçin de katılın çoğunluğa gari….

Selamlar @Sergen

Evet evet o kargo sorunu olan arkadaş benim :ROFLMAO: :ROFLMAO:

İkamet ettiğim yeri değiştirmem lazım ki yakın vakitte o da olacak sanırım...

Pour over kahve profili bana göre değil hocam ben mokapot'a aşığım :love:

Selamlar @Sergen

Evet evet o kargo sorunu olan arkadaş benim :ROFLMAO: :ROFLMAO:

İkamet ettiğim yeri değiştirmem lazım ki yakın vakitte o da olacak sanırım...

Pour over kahve profili bana göre değil hocam ben mokapot'a aşığım :love:

Seferihisar'daydınız yanlış hatırlamıyorsam.

Biz de şu an İzmir'in dört bir yanından ev arıyoruz, Seferihisar'da da bir daire bulduk aslında geçen gün.
Sonra aklıma siz geldiniz, oraya kargo zor gidiyormuş dedim ve vazgeçtik :D

Seferihisar'daydınız yanlış hatırlamıyorsam.

Biz de şu an İzmir'in dört bir yanından ev arıyoruz, Seferihisar'da da bir daire bulduk aslında geçen gün.
Sonra aklıma siz geldiniz, oraya kargo zor gidiyormuş dedim ve vazgeçtik :D

Selamlar @Lathariel

Doğru hatırlıyorsun Seferihisar'ın Orhanlı Mahallesinde ikamet ediyorum.Yaşam alanı olarak şahane lakin sadece PTT Kargo teslimat yapıyor.Baktığınız yer ilçe merkezinde ise sorun yaşamazsın.

Selamlar,

Natural çekirdek çeşitliliği olan ve espresso kavrum seçeneğide bulunan kavurucu tavsiyesi olan var mıdır?

Selamlar,

Natural çekirdek çeşitliliği olan ve espresso kavrum seçeneğide bulunan kavurucu tavsiyesi olan var mıdır?
Selam @NoPainNoCoffee
Geçen ay sezy coffee den aldığım Honduras honey catuai çekirdeği mokapotta benim için güzel sonuçlar verdi. Natural değil ama uygun fiyatlı (nispeten) Bir çekirdek senin de hoşuna gidebilir.

Selam @NoPainNoCoffee
Geçen ay sezy coffee den aldığım Honduras honey catuai çekirdeği mokapotta benim için güzel sonuçlar verdi. Natural değil ama uygun fiyatlı (nispeten) Bir çekirdek senin de hoşuna gidebilir.

Selamlar @Baki

Honey prosses ise oda uyar,tavsiyen için teşekkür ederim 🙏

Selamlar,

Daha fazla deneme yapmaya devam edicem ama şimdlik sezy nin ethiopia burtukaana sı ve coffeenutz ın brundi kayanza honey si moka pot'ta çok keyifli oluyor. Kayanza natural de çok potansiyelli bir çekirdekti ama moka pot ile yeterince deneme yapmadım o nedenle emin değilim. Ama tekrar brundi natural alıp moka pot ile de denemeler yapmak istiyorum.

Daha fazla deneme yapmaya devam edicem ama şimdlik sezy nin ethiopia burtukaana sı ve coffeenutz ın brundi kayanza honey si moka pot'ta çok keyifli oluyor. Kayanza natural de çok potansiyelli bir çekirdekti ama moka pot ile yeterince deneme yapmadım o nedenle emin değilim. Ama tekrar brundi natural alıp moka pot ile de denemeler yapmak istiyorum.

Selamlar @ckn

Coffeenutz'ın Nensebo Refisa'sını da mokapotta denemeni tavsiye ederim.Ben çok keyif alarak içmiştim,Guji Gigesa Natural de çok yakışıyor lakin Nensebo'nun yeri bende ayrı.

Arkadaşlar,

Bak baka şaşı oldum resmen ama espresso kavrumu olan ve natural çekirdekleri olan Gordion ve Cleancup'tan başka bulamadım.Yardım ve desteğinizi rica ederim.

Arkadaşlar,

Bak baka şaşı oldum resmen ama espresso kavrumu olan ve natural çekirdekleri olan Gordion ve Cleancup'tan başka bulamadım.Yardım ve desteğinizi rica ederim.
Selam @NoPainNoCoffee
İncommon dan hambela espresso kavrumunu denedin mi? Ben mokapotta değil ama espresso denedim keyif almıştım deneyebilirsin bence.

Selam @NoPainNoCoffee
İncommon dan hambela espresso kavrumunu denedin mi? Ben mokapotta değil ama espresso denedim keyif almıştım deneyebilirsin bence.

Selamlar @Baki

Yalnızca tek bir çekirdeği var ve etiyopya ile brezilya çekirdeklerinden çok sıkıldım sene içerisinde çok fazla içtim sanırım.

Geri