• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Tambur İle Kavurma

İsim
Fatih
Daha fazla  
İsim
Fatih
Espresso Makinesi
Lelit Victoria; Arçelik K3185
Değirmen
Eureka Mignon Specialita, Comandante C40, Timemmore C2
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Aşağıdaki vidyodaki kişiye daha önce denk geldiniz mi bilmiyorum ama tambur gibi bir şeyle kahve kavuruyor. Tabi degassing filan hak getire, kavurmadan beş dk sonra demliyor. Aletin adı Auvel Craft'mış. Evde kahve kavurmak isteyenlere fikir verebilir. Japonya dışında satılmıyor sanırım ve fiyatı da 900 TL civarlarında görünüyor. Firma da batmış olacak ki sitesine erişilmiyor.
 
Favori uyku öncesi kanallarımdan :). No Music yazan videoları gerçekten insanı çok dinlendiriyor, tavsiye ederim. Kendi ilgisi ve kanalı daha çok yemek üzerine kurulu, tabi bunu estetikle de çok iyi birleştiriyor. O yüzden degassinge vs. çok takılmıyor. Ayrıca, bu tarz doğrudan ateşe maruz kalınan kavurma aletlerinde, profesyonel kavuruculardan alınan çekirdeklerin tatlarına erişmek çok zor. Üstüne espresso için epey de koyu kavuruyor :). Aliexpresste bu aletten bolca var bu arada almak isteyen varsa: Şu manueli, bu da elektrikli olanı aynı aletin.
 
Geri
Üst