• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Tambur İle Kavurma

greenhopkins

İyi Bilinen Üye
İsim
Fatih
Daha fazla  
İsim
Fatih
Espresso Makinesi
Lelit Victoria; Arçelik K3185
Değirmen
Eureka Mignon Specialita, Comandante C40, Timemmore C2
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Aşağıdaki vidyodaki kişiye daha önce denk geldiniz mi bilmiyorum ama tambur gibi bir şeyle kahve kavuruyor. Tabi degassing filan hak getire, kavurmadan beş dk sonra demliyor. Aletin adı Auvel Craft'mış. Evde kahve kavurmak isteyenlere fikir verebilir. Japonya dışında satılmıyor sanırım ve fiyatı da 900 TL civarlarında görünüyor. Firma da batmış olacak ki sitesine erişilmiyor.


 

oguzhanata

İyi Bilinen Üye
Konum
Ankara
İsim
Oğuzhan Ata
Daha fazla  
İsim
Oğuzhan Ata
Değirmen
Timemore Chestnut Nano, Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Mokapot, Frech Press, Kalita
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beytepe
Favori uyku öncesi kanallarımdan :). No Music yazan videoları gerçekten insanı çok dinlendiriyor, tavsiye ederim. Kendi ilgisi ve kanalı daha çok yemek üzerine kurulu, tabi bunu estetikle de çok iyi birleştiriyor. O yüzden degassinge vs. çok takılmıyor. Ayrıca, bu tarz doğrudan ateşe maruz kalınan kavurma aletlerinde, profesyonel kavuruculardan alınan çekirdeklerin tatlarına erişmek çok zor. Üstüne espresso için epey de koyu kavuruyor :). Aliexpresste bu aletten bolca var bu arada almak isteyen varsa: Şu manueli, bu da elektrikli olanı aynı aletin.
 
Üst