• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Şu an ne oynuyorsun?

Ben çok sık oyun oynayan birisi değilim fakat bu aralar kafa dağıtmak için War Thunder oynuyorum.
Kendi oyunumdan editlediğim videoları aşağıya bıraktım, belki ilginizi çeker. 😅
Not: Çözünürlüğü 1080p yapmayı unutmayın.

Skyrim ve civilization 5. Yıllardır değişmedi, 2 3 ayda bir bağımlılığım nüksedip 1 hafta oynuyorum 😄 Şu an skyrim e tekrar başladım

Şu an oynamasamda en son oynadığım oyun Grimdawn'dı.

Single player rpg sevenler kesinlikle bir göz atsın derim.

Doom Eternal ve Valkyria Chronicles 4. Backlog çok büyüdü, teker teker azaltmaya çalışıyorum.

Binding of Isaac oynayan var mıdır? :D

The Division 2 PC

Skyrim ve civilization 5. Yıllardır değişmedi, 2 3 ayda bir bağımlılığım nüksedip 1 hafta oynuyorum 😄 Şu an skyrim e tekrar başladım
Efsane oyun Skyrim. Koleksiyon versiyonunu almıştım zamanında. En çok sevdiğim figür.

Ekli dosyalar

• 7F169F78-CD69-4BA3-94A7-EA6F338E8EE0.jpeg
    7F169F78-CD69-4BA3-94A7-EA6F338E8EE0.jpeg
    159.2 KB · Görüntüleme: 42
Okey 101 plus + zynga poker

Edit: evet dostlarla toplanıp oralet içmeyi özledim.

Bu arada varsa oynayan Lichess'ten ekleyebilirsiniz nick: MadoScientist

Okey 101 plus + zynga poker

Edit: evet dostlarla toplanıp oralet içmeyi özledim.

Bu arada varsa oynayan Lichess'ten ekleyebilirsiniz nick: MadoScientist
Çok ufak bir ihtimal gibi ama Mad Scientist'e "o" harfi eklenince direkt aklıma Steins;Gate geldi, alakası olabilir mi? :D

Breathedge adlı oyunu dün indirdim.Bugün oynadım.Aşık oldum.Herşeyi bırakıp o uzay boşluğunda dolaşmak istiyorum.Türkçe dil desteği de var.Fiyatı iyi.Tavsiye ederim.

Geri