• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
  Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Specific Coffee

specific.coffee

İyi Bilinen Üye
Konum
Kayseri
İsim
Samet Korkmaz
Herkese Merhaba;

Nitelikli Kahve serüvenimize bizlerde geçen hafta itibariyle merhaba dedik. Nitelikli kahve çekirdeklerini kendimizce yorumladığımız kavurma profilimiz ve bu kahveyle çıkacağınız yolculuğu biraz daha kendimizce özelleştirdiğimiz, kahvenizle iyi gidecek şarkılar listesi, sertifika koleksiyonu, size özel tadım notlarınızı saklayabileceğiniz sertifikalar gibi, bizlerin kahveye bir meditasyon aracı olarak gören bakış açımızı yansıtmaya çalıştığımız bir proje ile sizlerleyiz.

Kendi kavurma atölyemizi Covid-19 salgını nedeniyle henüz tamamlayamadığımızdan ilk kahvelerimizi Delfiano tesislerinde kavurduk. Ay sonuna kadar inşallah kavurma hanemiz tamamlanmış olacak ve çekirdek sayılarımızı arttıracağız. Ayrıca direct trade konusunda ilk çekirdeklerimizle atölyemizin açılışına yetişmiş olacaklar.

Şu an sizlere 2 single orjin Colombia Excelso Tolima ve Etiyopya Yirgacheffe Adado Shara ve 1 Espresso Blend ile merhaba dedik. Amacımız iyi kahveye giden yolda kendimizi geliştirebilmek ve iyi kahveler sunabilmek ve içebilmek.

Açılışıma özel sitemizde kahve - ekipman ve tüm ürünlerde geçerli kahve kulübü üyelerine özel indirim kuponu tanımlandı. Kupon Kodu: kahvekulubu01

Ayrıca 75 TL ve üzeri alımlarda kargo ücretsiz.
 

Ekli dosyalar

 • insta logo.jpg
  insta logo.jpg
  49.2 KB · Görüntüleme: 48
 • ETİKET-2-YENİ.jpg
  ETİKET-2-YENİ.jpg
  63.5 KB · Görüntüleme: 49

AltayOzger

İyi Bilinen Üye
İsim
Altay
Daha fazla  
İsim
Altay
Değirmen
Timemore Chestnut G1 ve Timemore Chestnut C1
Ekipmanlar
V60-V60 İmmersion-Aeropress-Kalita-Cafflano Kompresso-Beko 2170 Espresso Makinası
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Denizli
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkezefendi
Hayırlı olsun Yeni giren firmalara şöyle ufak bir önerim oluyor 50 veya 75 er gramdan oluşan bir deneme paketi oluşturmalısınız bence. Çoğu kişi sürekli açılan kavurmahaneleri denemek için aldığı kahveler içilmez derecede çıktığı için yeni yerlere pek yanaşmıyor. Çevremdeki kahvesever dostlarımdan gözlemlerim bu yönde buna bende dahilim. Malesef hep hüsranla karşılaşıyoruz. Nitelikli kahve gerçekten ucuz birşey değil ülkemizde ve birden bilmediğiniz yeni açılan bir işletmede belkide tüm paketi içemeyeceğiniz 250 Gram kahveye insanın eli gitmiyor. Kendinizi ve potansiyelinizi tanıtmanız için 50 veya 75 er Gramdan oluşan bir deneme paketi oluşturmanızı tavsiye ederim. :)
 
Son düzenleme:

specific.coffee

İyi Bilinen Üye
Konum
Kayseri
İsim
Samet Korkmaz
Hayırlı olsun Yeni giren firmalara şöyle ufak bir önerim oluyor 50 veya 75 er gramdan oluşan bir deneme paketi oluşturmalısınız çünkü artık çoğu kişi sürekli açılan kavurmahanelere ve denemek için aldığı kahveler içilmez derecede çıktığı için yeni yerlere pek yanaşmıyor Çevremdeki kahvesever dostlarımdan gözlemlerim bu yönede buna bende dahilim çünkü hep hüsranla karşılaşıyoruz. Nitelikli kahve gerçekten ucuz birşey değil ülkemizde ve birden bilmediğiniz yeni açılan bir işletmede belkide Tüm bir paketi içemeyeceğiniz 250 Gram kahveye insanın eli gitmiyor. Kendinizi ve potansiyelinizi tanıtmanız için 50 veya 75 er Gramdan oluşan bir deneme paketi oluşturmanızı tavsiye ederim. :)
Bu konuda çok haklısınız. Bir deneme seti çıkarmak adına hemen çalışmaya başlıyoruz :)
 

frturk

İyi Bilinen Üye
Konum
İzmir
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche Zero - Comandante C40 / Red Clix
Ekipmanlar
Hiroia Jimmy Brewing Scale, Kalita Sandstone 155, Kalita Glass 155, V60 Plastic 01 Dripper, Bonavita Ceramic Immersion Dripper, Konchero Kettle
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Bayraklı
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Bornova
Filtre için 50gr, espresso için 100gr deneme seti için ideal bir seçenek olabilir.
 

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
Konum
İstanbul
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim

mfcasin

Üye
İsim
fatih
Daha fazla  
İsim
fatih
Değirmen
Arzum beangourmet
Ekipmanlar
v60 delter tartı bol kahve değirmen
Bugün forumda denk gelince denemek için Etiyopya sipariş ettim yanına bir de filtre ve ne zamandır almayı düşündüğüm drip kettle sipariş ettim. Bakalım beklentiler yüksek.
 
Üst