• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Specific Coffee Cu-P Dripper İncelemesi - İlk Yerli Düz Taban Bakır Demleyici!

Firmanın 185 filtrelerinde sıkıntı yaşayan var mı?
Güral Kalita için aldım bu filtrelerden ama ne yaptıysam tıkanmaya çözüm bulamadım.
çok çabuk tıkanma yaşanıyor filtrelerde.
---
geçmiş sayfaları okuyunca ilk müzdarip ben değilimişim onu çözdüm.
Yaşamayan yok sonradan firma da kabullenip özür paketi yolladı.

Kargo biraz önce elime ulaştı, çapakları temizlenmiş yeni süzgeç, denemek için 10 adet orjinal kalita filresi, kahve ve yanında not göndermişler. Umarım sorun yaşayan herkese ulaşıp bu güncellemeyi yaparlar. Tam da kahvem bitmek üzereyken 10 gün önce kavrulmuş kahve gelmesi ilaç gibi oldu :D
cup-dripper_güncelleme.jpeg.jpg süzgeç.jpeg.jpg

Bu metal süzgeci kalita'da deneyen var mıdır?

Bakır sonuçta insan sağlığı için son derece zehirli olabilecek bir materyal. Hadi türk kahvesi için bu riski bir nebze göze alıyoruz çünkü direkt içinde pişiriliyor ama kalita veya v60 gibi demlemelerde o kadar mı tadı değiştiriyor bu materyal? İlla metal olacaksa daha az risksiz paslanmaz bunun gibi sonuç vermiyor mu? Yani 1 iken 3 mü oluyor 5 mi oluyor da bir dünya para verip alıyoruz. Hayır benim de gözüm sürekli kayıyor da onun için soruyorum kullananlara.

Ben de Hario Bakır V60 kullanıyorum.
İlk olarak görselliği, sonra da ısı yalıtımı için tercih ettim.
Tada bir etkisi olduğunu düşünmüyorum, tamamen keyif işiydi benimki. 🙂

Geri