• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Soy Cezve

İçi gümüş kaplama olan bir soy cezvem var. Zamanla iç tarafın altındaki gümüş kaplama birazcık kalktı. Bakım için göndermek istiyorum ama daha önce böyle bir tecrübesi olan var mıdır ?
İyi akşamlar. Ben de gümüş kaplama kalkmış. Siz bakım için gönderdiniz mi acaba?

Merhaba

Soy cezve almak istiyorum. Tek kisilik. Bunun icin C2 büyüklügü uygun diye düsünüyorum. Ama C2 ve C2G diye iki model var. Aralarindaki fark nedir aceba?

Ve suan hangi siteden en uygun fiyata alinabilinir bilgisi olan varmi?

Tesekurler.

Merhaba

Soy cezve almak istiyorum. Tek kisilik. Bunun icin C2 büyüklügü uygun diye düsünüyorum. Ama C2 ve C2G diye iki model var. Aralarindaki fark nedir aceba?

Ve suan hangi siteden en uygun fiyata alinabilinir bilgisi olan varmi?

Tesekurler.

C2'nin içi kalay kaplama. C2G gibi sonunda G harfi olanların içiyse gümüş kaplama. Uygun fiyatlı nerede vardır onu bilemiyorum, fiyat araştırması yapmak lazım.

C2'nin içi kalay kaplama. C2G gibi sonunda G harfi olanların içiyse gümüş kaplama. Uygun fiyatlı nerede vardır onu bilemiyorum, fiyat araştırması yapmak lazım.
Kalay kaplama ve gümüş kaplama arasında ne fark oluyor? Daha az bakım isteyen ve daha uzun ömürlü olan hangisi?

Rekrow mikro ocakların genel olarak ayarlama mekanizmaları çok mu hassas yoksa bana gelen ürün mü böyle?

Mekanizmayı döndürmediğim halde üstten ve özellikle de alt taraftan gerçekleşen herhangi ufak bir temas birdenbire alevi arttırıyor. Özellikle 10. ve 33. saniyelerdeki gibi. Alevi azaltayim derken birden istemsizce arttıyorum. Ocağa sahip olan arkadaşlar sizlerde de böyle mi acaba?

Tam konusu burası da değil de ekstra konu açasım da gelmedi bunun için.

Video görünmüyor.
Rekrow ocağı araştırdığım için merak etmiştim.

Video görünmüyor.
Rekrow ocağı araştırdığım için merak etmiştim.

Private gözüküyor da silmişim Youtube'dan herhalde çünkü profilimde de bulamadım videoyu. Yazdığım durum biraz fazla incelemekten aslında. Şu an iki adet Rekrow ocak var bende, ikisinde de bahsettiğim durum var ama birkaç kere kullandıktan sonra gördüm ki öyle kontrolsüzce bir alev artışı veya azalışı aslında söz konusu değil. Yani Rekrow ocağın olağan çalışması o şekilde. Dediğim gibi, ilk aldığımda hem biraz fazla incelemekten, hem demlemeyi etkiler diye düşünerek yazmıştım ama gayet güzel demlemeler yapabiliyorum. Ayar mekanizmasıyla alevi de iyi kontrol edebiliyorum. İsterseniz yarın tekrar bir video çekerim kastettiğim durumla alakalı. Onun dışında gerek çalışma mekanizması, gerekse görüntüsüyle benim epey memnun olduğum bir ürün. Herşey gibi fiyatı uçtu o ayrı.

Private gözüküyor da silmişim Youtube'dan herhalde çünkü profilimde de bulamadım videoyu. Yazdığım durum biraz fazla incelemekten aslında. Şu an iki adet Rekrow ocak var bende, ikisinde de bahsettiğim durum var ama birkaç kere kullandıktan sonra gördüm ki öyle kontrolsüzce bir alev artışı veya azalışı aslında söz konusu değil. Yani Rekrow ocağın olağan çalışması o şekilde. Dediğim gibi, ilk aldığımda hem biraz fazla incelemekten, hem demlemeyi etkiler diye düşünerek yazmıştım ama gayet güzel demlemeler yapabiliyorum. Ayar mekanizmasıyla alevi de iyi kontrol edebiliyorum. İsterseniz yarın tekrar bir video çekerim kastettiğim durumla alakalı. Onun dışında gerek çalışma mekanizması, gerekse görüntüsüyle benim epey memnun olduğum bir ürün. Herşey gibi fiyatı uçtu o ayrı.
Anlatmanız yeterli video için hiç zahmet etmeyin zaten kullanışlı olduğunu belirtmişsiniz.
Zamanında sıra gelip almadık sonra fiyatlar uzaya çıktı şimdi arkasından bakıyorum ne yazık ki.

1666178659635.png
Arabın yalellesine 700TLden satış yapan soy cezve.
Sana da helal olsun.

Düzeltme: @Rader uyarısıyla baktık ki başka bir firmanın ürünüymüş
Aksine firma burada 130tlden stok biten ürünleri emirliklere 700den satıyormuş:)

Son düzenleme:
Geri