• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Soy C3G Cezve

Ürünün Fiyatı
475

MKC

Üye
24/06/21 Tarihinde Sakarya Kahve Akademisinden aldım. Yaklaşık 40-50 demleme yapmışımdır. Garantisi kutusu vs. herşeyi mevcut. Dış yüzeyi karardıkça limon ve tuz ile temizledim. Sadece 2 kere deterjan ile temizledim onun dışında demlemelerin ardından hemen suyla durulayıp iyice kuruladım hiç ıslak bırakmadım. Temiz aeropress go ile takas düşünüyorum bu yüzden fiyat belirlemedim.
Not: 2. fotoğraftaki kızılay zor durumlar icindir. Beypazarından vazgeçilmez.
IMG_9667.JPGIMG_9654.JPGIMG_9664.JPGIMG_9662.JPGIMG_9668.JPG

Son düzenleme:
Saü de öğrenci asistanıyım bütün maaşımı bastım bir tane aeropress aldım o yüzden fiyat olarak 500tl düşünüyorum kargo benden.

Son düzenleme:
Geri