• Ocak Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Ocak ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Calibre Coffee olarak seçildi. Bu konudan Ocak ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sonuç ⬆️Sonuç Ocak 2024-Kahve Kulübü Toplu Alım Etkinliği

kahveanalisti

Üye
Editör
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Rocket Cinquantotto
Değirmen
Eureka Mignon Specialita-Ode Brew Grinder- Comandante C40 MK3
Ekipmanlar
V60-Breville Sage Precision Brewer-Syphon-Aeropress-Nanopresso-Kompresso-Kruve Elek-Kruve Bardak-Acaia Pearl S-Felicita-Fellow Kettle
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çankaya
İndirim Kodunu Görmeniz için Üye Olmanız Lazım Arkadaşlar!

Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle yaşadığımız sorunlar ve aksaklıklar sebebiyle özür diliyorum. Ne yazık ki iyi niyetimizin suistimalini göz önünde bulundurmayışımız nedeniyle bir takım sahte hesapların oylamaya katılması durumunu yaşadık. Burada bu önlemler daha önce alınabilirdi ancak bu tip katı sert bir politika izleyen kapalı tarzda bir home barista/ev demleyicisi forumu gibi olmak amacında değildik. Ancak ne yazık ki küçük hesaplar yapan bazı arkadaşlar yüzünden bu tip bir önlem almak zorunda kaldık ve 2.anketin hem sizlerin oylarının değerini kaybetmemesi hem de sağlıklı bir anket olması adına sizleri ne yazık ki iki kere oy kullanmaya yönlendirdik. Ama sonuçta elimizde bir sağlıklı bir anket sonucu oldu. Tekrar güzel düşünceleriniz ve destekleriniz için teşekkürler. Bu süreçte gerek @Niji Coffee Co. gerek @OkanT soğukkanlı bir şekilde süreçle ilglili yaklaşımları açısından tekrar iki firmayada teşekkür ediyorum.

Ayrıca tekrar belirtmek istiyorum bundan sonra ; İlk üyelikten 30 gün geçtikten ve 15 mesaj kotası dolduktan sonra herkes aylık toplu alımlarda oy kullanabilecek.

Ankete katılan her (367) üyeye çok teşekkürler. 2024 Yılı ilk alımı olan ocak ayı toplu alım anketinde 1. çıkan firma Calibre Coffee (123 oy) olurken 2. Niji Coffee Co (117 oy) oldu. 3.Firma (19 oy) ise Kafein Kültür , 4.Firma ise Clean Cup (15 oy) oldu.

1.olan Calibre Coffee Yetkilisi Okan Bey ile iletişime geçtik. Kendileri hemen hazırlıklara başladıklarını ilettiler ve bize kısa bir sürede tekliflerini verdiler. Şimdiden güzel bir alım ayı olmasını diliyorum.

Sorularınız olursa anketle ilgili @Daunterm , @kahveanalisti veya @gergingörünüşlüadam mesaj atarsanız sevinirim. Şimdiden herkese iyi alımlar!

Alımla ilgili detaylar aşağıda!

450TL üstü Ücretsiz Kargo

İNDİRİM KODU BURADA
İçeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.
Kavrulmuş Çekirdek İndirim Oranı %24

İçeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.
Yeşil Çekirdek İndirim Oranı %5

Web Sitesi

İletişim Whatsapp:+90 531 716 26 29

calibres.png

calibre.png

Son düzenleme:
@OkanT tekrardan tebrikler. Bu aya özel tadım seti seçeneği olacak mı? Olmayacaksa da düşük gramajlı seçim şansı sunacak mısınız?

Emeği geçen herkese teşekkürler :)

Oy kullanabilen bir üye olup buraya mesaj atabilmeme rağmen, indirim kodunu bu sayfada göremiyor olmam normal midir?
Görselde indirim mevcut görseli silebilirseniz sevinirim. Üye olmayanların kodu görmemesini tercih ediyoruz.

Sipariş No / Tarih

Saygılar, sevgiler. Şimdiden emeğinize sağlık.

Eveet. Hayırlı olsun. Benim açımdan düşük bir indirim oranı olsa da fiyat politikası zaten makul olduğundan bu ay Calibre'den bir ya da birkaç sipariş vereceğim.

Şimdi çekirdekler hakkında detaylı bilgi alma vakti. :) SCA skorlarını göremiyorum ilk olarak. Bir de çekirdekler hakkında pek bilgi olmadığı gibi, görsel açıdan da yalnızca paketi görebiliyoruz. Bununla ilgili bir güncelleme gelecek mi?

@OkanT Tekrar tebrikler, kahvelerinize aşırı uzagım bu sebeple, meyvemsi, çiçeksi, bitterden uzak kahve önerilerinizi bekliyorum :)

Hayırlı olsun, stok için vakumlu gönderim mümkün mü acaba :)

Merhaba @OkanT Hayırlı olsun, Kahvelerin profilleri nedir? Hangisi filtre, hangisi espresso için? Ya da başka deyişle isminde espresso geçmeyenlerin hepsi filtre için uygun mu?

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın :giggle:

Ayrıca etkinliğe katılmak istiyorum, teşekkürler 🤗

1704132748478.png

Son düzenleme:
Öncelikle toplu alım için organize eden, oy kullanan, takip eden herkese bir kez daha çok teşekkür ederiz.

Birinci önceliğimiz azami memnuniyet ve hepimiz için keyifli geçmesi olacak 2024ün ilk ayının.

Oylama esnasında bazı sözler vermiştik, öncelikle bunları detaylandırmak isterim.

Öncelikle toplu alım boyunca, çok çok istisnai bir durum olmadığı müddetçe, kargo, altlimit, fiyatlandırma vb konularda yukarı yönlü bir değişiklik yapmayacağız.

İndirim haricinde oldukça çeşitli setler oluşturmaya çalıştık, daha da cazip hale gelmesi adına. Talep oldukça, yada stok durumuna göre daha da çeşitlendirebiliriz. Fakat tek ricamız setlerin içeriğinde kişiye özel değişiklik talebi olmaması.

Baristatus un büyük incelik göstererek bizimle, sizlerle paylaşmamız, için paylaştığı. Qima nın Yemen kahvesinden bahsetmiştim. Bildiğiniz gibi birkaç saat içerisinde bu özel seri tükendi. Bize ayrılan sınırlı kısmı denemeniz için söyle bir planlama yaptik. Toplu alım süresince gelen her 70 siparis için bizde bir kişiye bu kahveden 20gr kadar göndereceğiz. Örn 700 sipariş için 10 kişiye 840 sipariş için 12 kişiye gibi.

Şubat ayının ilk haftasonu için yine toplu alıma katılanlar arasından 25-30 kişilik bir grubu Kağıthane, İstanbul daki yeni üretim alanımızda ağırlamak istiyoruz. Bir Kahve Kulübü buluşması gibi. Fakat tabiki kuru kuruya buluşmayacağız. Yine Baristatus katkısı ile temin ettigimiz Colombian Exotic Coffees firmasının çok enteresan, farkli 14-15 kahvesini deneyip üzerine konuşacağımız bir etkinlik planlıyoruz. Aşağıda bir fotoğraflarını ekliyorum, güzellik yarışması gibi :)

Son olarak yine önceden söz verdiğimiz. 4 yeni çekirdeğimizi ekledik. Stoğu biten azalan çeşitler oldukça farklı çeşitlerimizde yedekte, ikinci yarıda oyuna girmek için bekliyorlar.
Kısaca bu 4 yeni çekirdeği tanıtmak gerekirse.
1) Paul Karani, yıkanmış bir Kenya, fazlasıyla meyvemsi bir kahve.
2) George Muia, bu kahvemizde Kenya dan fakat daha alışılmışın dışında, naturel ve uzun bir fermantasyon sürecinden geçmiş. Tadım notumuz sitede daha detaylı yazsada aslında tek Kayısı meyveli yogurt!!
3)El Salvador, Hermanos Mena, yıkanmış ve anaerobik fermente edilmiş bu çekirdek için siyah üzümler, mandalina ve çiçek balı notalarını aldık biz. Son olarak
4) Guatemala, Las Crucitas yine yıkanmış ve anaerobik fermente olmuş, biz fanta portakal, yeşil çay ve şeftali notaları aldık. Sizlerde bizimle aynı fikirde olacak mısınız merak ediyoruz.

Bizimle bu süreçte iletişime geçmek, soru sormak, bilgi almak, eleştiri yapmak, hatirlatma yapmak isterseniz.
info@coffeecalibre.com mail adresimizden.
+90 531 716 26 29 whatssup hattımızdan ( sadece mesai saatleri içerisinde cevap verebiliyoruz.
Forum üzerinde benimle OkanT yada Talha Erdinc Bas ile iletşime geçebilirsiniz. Sabah ve akşamları mutlaka kontrol edip tüm mesajlara cevap vermeye çalışacağım.
Tekrar teşekkürler, herkese çok güzel bir yıl dileriz.

Ekli dosyalar

• Unknown.jpeg
    Unknown.jpeg
    79 KB · Görüntüleme: 246
Son düzenleme:
@OkanT tekrardan tebrikler. Bu aya özel tadım seti seçeneği olacak mı? Olmayacaksa da düşük gramajlı seçim şansı sunacak mısınız?

Sipariş No / Tarih

Saygılar, sevgiler. Şimdiden emeğinize sağlık.

Blend yok mu? Espresso için ne gider günlük içilebilecek?

#1134 ile siparişimi verdim, emeği geçenlere teşekkür ederim.
Çok teşekkürler, memnun kalacağınızı umuyorum.
Eveet. Hayırlı olsun. Benim açımdan düşük bir indirim oranı olsa da fiyat politikası zaten makul olduğundan bu ay Calibre'den bir ya da birkaç sipariş vereceğim.

Şimdi çekirdekler hakkında detaylı bilgi alma vakti. :) SCA skorlarını göremiyorum ilk olarak. Bir de çekirdekler hakkında pek bilgi olmadığı gibi, görsel açıdan da yalnızca paketi görebiliyoruz. Bununla ilgili bir güncelleme gelecek mi?
Merhaba,

Skor konusu ile ilgili olarak Calibre Coffee konusunda bir açıklama yapmıştım, detay için orayı inceleyebilirsiniz, ama özet olarak skorlar ve fiyatlar doğru orantılı olarak söyleyebilirim.
@OkanT Tekrar tebrikler, kahvelerinize aşırı uzagım bu sebeple, meyvemsi, çiçeksi, bitterden uzak kahve önerilerinizi bekliyorum :)
Merhaba,

Çok teşekkür ederim ilginize. Tüm kahveler için bitter tatlardan olabildiğince uzak olması hedefimiz.
çiçeksi, meyvemsi olarak ilk olarak Kenya çeşitlerini denemenizi önerebilirim.
Hayırlı olsun, stok için vakumlu gönderim mümkün mü acaba :)
Merhaba,

Maalesef, vakumlu gönderemiyoruz. Fakat paketlerdeki valf oldukça üst segment bir valf, vakumlamanız durumunda içeri hava almayacaktır.
Merhaba @OkanT Hayırlı olsun, Kahvelerin profilleri nedir? Hangisi filtre, hangisi espresso için? Ya da başka deyişle isminde espresso geçmeyenlerin hepsi filtre için uygun mu?
Merhaba,

Teşekkürler ilginize. Kavrumlarımız omni, filtreye daha yakın gibi diyebiliriz. Espresso için ayrı bir set oluşturduk.
Filtrede tümünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Geri