• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sonuç ⛔Sonuç Aralık 2022 - Kahve Kulübü Toplu Alım Etkinliği

İsim
Uğur
Firma
Montag Coffee Roasters
Daha fazla  
İsim
Uğur
Firma
Montag Coffee Roasters
Merhabalar,

Öncelikle Montag’a oy veren, vermeyen tüm forum üyelerine teşekkürler. Umarım herkes için keyifli bir kampanya dönemi olur.

Bu mesajda kısaca kampanyanın ana hatlarından bahsetmek istiyorum. Tüm müşterilerimize açık olan Black Friday indiriminin (%20) de üzerine çıkarak forum üyelerine %25 indirim tanımlıyor olacağız. Bu indirimden Aralık ayı boyunca yararlanabileceksiniz. İndirim tüm kahvelerde geçerli fakat birkaç istisna var, onları kısaca belirtmek istiyorum:

• Halihazırda %15 indirim sunduğumuz Bundle paketlerde kampanya geçerli olmayacak.
  • Sample Box’larda geçerli olmayacak.
  • Halihazırda %20 indirim sunduğumuz 5kg alımlarda da geçerli olmayacak. Ama bol tüketim yapan arkadaşlar üzülmesin çünkü 1kg alımlarda kampanya geçerli ve %10 üzerine ek olarak %25 indirim kullanıyor olacaksınız; kampanya avantajı böylece toplam %32.5 indirime karşılık gelecek!
  • Maalesef stokları oldukça sınırlı olan Nordic Approach çekirdekleri (Funky Berry, Kahete AA, Caballero Francisca) için 1kg satın alım seçeceğini bugün itibariyle siteden kaldırdık. Bu kampanya ile ilgisi yok, stoklar hızlı eridi ve tüm kahve severlere bu harika çekirdekleri tatma şansı tanımak istiyoruz. (Not: Bu üç kahvede niyetli olanların biraz çabuk hareket etmesinde fayda olabilir. Stoklar ay sonunu bulmayabilir. Spoiler: Merak etmeyin yeni Nordic siparişimizi vermek üzereyiz, Şubat ortasında yeni seçkiyi raflara koyarız diye düşünüyorum).

Sizinle buradan bir link paylaşacağım; onun üzerinden özel bir kod ile indirimli alışverişini yapacaksınız.

Son bir konu… Kargolama sürecinde ufak gecikmeler yaşanabilir o nedenle üretim-depo çalışanlarımız adına sevgili forum üyelerinden bu konuda anlayış bekliyoruz. Sistem şu şekilde çalışıyor olacak: Arkadaşlar, sipariş verme sırasına göre kargoları hazırlıyor ve anlaşmalı kargo şirketine (Yurtiçi Kargo) teslim ediyor olacak. Aynı gün akşam saatlerinde kargo şirketinden takip no’yu içeren SMS mesajı sistemde kayıtlı olan telefon numaranıza geliyor olacak. Siparişlerinizi (sistemin yönlendirdiği e-postadan ziyade) bu kod ile takip etmenizi rica ediyoruz. Özellikle ilk günlerde yoğunluk ciddi düzeyde olabiliyor, eğer bazı gecikmeler yaşanırsa, sabırlı olunmasını rica ediyoruz zira elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Sevgiler,

Uğur.

Merhabalar,

Öncelikle Montag’a oy veren, vermeyen tüm forum üyelerine teşekkürler. Umarım herkes için keyifli bir kampanya dönemi olur.

Bu mesajda kısaca kampanyanın ana hatlarından bahsetmek istiyorum. Tüm müşterilerimize açık olan Black Friday indiriminin (%20) de üzerine çıkarak forum üyelerine %25 indirim tanımlıyor olacağız. Bu indirimden Aralık ayı boyunca yararlanabileceksiniz. İndirim tüm kahvelerde geçerli fakat birkaç istisna var, onları kısaca belirtmek istiyorum:

• Halihazırda %15 indirim sunduğumuz Bundle paketlerde kampanya geçerli olmayacak.
  • Halihazırda %20 indirim sunduğumuz 5kg alımlarda da geçerli olmayacak. Ama bol tüketim yapan arkadaşlar üzülmesin çünkü 1kg alımlarda kampanya geçerli ve %10 üzerine ek olarak %25 indirim kullanıyor olacaksınız; kampanya avantajı böylece toplam %32.5 indirime karşılık gelecek!
  • Maalesef stokları oldukça sınırlı olan Nordic Approach çekirdekleri (Funky Berry, Kahete AA, Caballero Francisca) için 1kg satın alım seçeceğini bugün itibariyle siteden kaldırdık. Bu kampanya ile ilgisi yok, stoklar hızlı eridi ve tüm kahve severlere bu harika çekirdekleri tatma şansı tanımak istiyoruz. (Not: Bu üç kahvede niyetli olanların biraz çabuk hareket etmesinde fayda olabilir. Stoklar ay sonunu bulmayabilir. Spoiler: Merak etmeyin yeni Nordic siparişimizi vermek üzereyiz, Şubat ortasında yeni seçkiyi raflara koyarız diye düşünüyorum).

Sizinle buradan bir link paylaşacağım; onun üzerinden özel bir kod ile indirimli alışverişini yapacaksınız.

Son bir konu… Kargolama sürecinde ufak gecikmeler yaşanabilir o nedenle üretim-depo çalışanlarımız adına sevgili forum üyelerinden bu konuda anlayış bekliyoruz. Sistem şu şekilde çalışıyor olacak: Arkadaşlar, sipariş verme sırasına göre kargoları hazırlıyor ve anlaşmalı kargo şirketine (Yurtiçi Kargo) teslim ediyor olacak. Aynı gün akşam saatlerinde kargo şirketinden takip no’yu içeren SMS mesajı sistemde kayıtlı olan telefon numaranıza geliyor olacak. Siparişlerinizi (sistemin yönlendirdiği e-postadan ziyade) bu kod ile takip etmenizi rica ediyoruz. Özellikle ilk günlerde yoğunluk ciddi düzeyde olabiliyor, eğer bazı gecikmeler yaşanırsa, sabırlı olunmasını rica ediyoruz zira elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Sevgiler,

Uğur.
Merhaba hocam Sorum şu kağıt filtre de alacağım bazen algoritma kaynaklı sepette sorun yaşanıyor birde şunu sorcam cafec filtre lerde boyut farkı varmı harioda bilmeden 02 yerine 03 almıştım

Emeği geçen herkese teşekkürler

Sipariş: #13178
FUNKY BERRY
KAHETE
CABALLERO FRANCISCA

Merhabalar,

Sevgiler,

Uğur.
İndirim ve ilginiz için teşekkürler.
Benim merak ettiğim şey, eğer özel değilse, luna ve automat harmanlarında hangi çekirdekler ve ne oranda kullanıldıklarını öğrenebilir miyim ?
Şimdiden iyi bir ay geçirmek dileğiyle kolay gelsin.

İndirim ve ilginiz için teşekkürler.
Benim merak ettiğim şey, eğer özel değilse, luna ve automat harmanlarında hangi çekirdekler ve ne oranda kullanıldıklarını öğrenebilir miyim ?
Şimdiden iyi bir ay geçirmek dileğiyle kolay gelsin.
Merhaba,

Luna ve Automat blendimizde Güney Amerika çekirdeklerini kullanıyoruz.

Sevgiler,

• Like
Tepkiler: tlg
Hoşgeldiniz, indirim tam da beklediğim gibi oldu :D. Açıklamalar için teşekkür ederim.

Kahve önerileri alabilir miyiz, özellikle espressoda.
Merhaba,

Bu konuda bir öneri yapmayı doğru bulmuyorum. Çünkü bazen benim önereceğim çekirdek benim damak tadıma uygun ama sizin damak tadınıza uygun olmayabilir. Burada en güzel yöntem bence kahvelerin künyelerini okuyarak karar vermek olacaktır. Bunun yanında kahveler bölmesinde solda yer alan filtreleme kısmını da kullanırsanız ekstra bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Sevgiler

Seçildiğiniz için sizi tebrik ederim ve umarım güzel bir toplu alım geçirirsiniz ekip olarak 🙏

5 kg lık alımları geçerek bundle paketler ve sample boxlarda indirimi uygulamama kararınızdan dolayı bu ayki toplu alıma katılmayacağım.

Fiyat politikanıza katılmasam da saygı duyduğum gibi, bu kararınızada saygı duyuyorum. Sonuçta ticaret yapıyorsunuz burada.

Daha farklı yaklaşımlara, müşteri-satıcı ilişkilerinden daha çok kavurucu esnaf-demleyici ilişkisine sanırım fazla derecede alıştığımı belirtmek isterim. Arkadaşlar bu setlerde elimden birşey gelmiyor ama bakın zaten .... durumlar var ortada anlayış beklerim tarzı yaklaşımlara ve hatta abartarak söylüyorum yurtdışından tedarikçiden kahve çekeceğiz ödemeler birikti el birliği destek olalım toplu alım bizim için iyi bir fırsat tarzı yaklaşımlar beni daha fazla mutlu ediyor.

Bu durum tamamen benim kişisel tercihim, belkide içtiğim kahvelerde kurmaktan keyif aldığım ilişki türü olabilir.

Amacım kesinlikle polemik yaratmak değil, karşılıklı saygı çerçevesinde fikirlerimi çekinmeden , hakaret içermeden belirtmek istedim. Montag'ın gerek kavrumu gerek çekirdeklerini deneyimlediğim zaman gayet memnundum.

İçecek arkadaşlara keyifler fincanlar dilerim ve tabiikide alım ekibine uğraşları için 🙏
@Montag Coffee Roasters

@Montag Coffee Roasters
Uğur Bey merhaba,

Öncelikle tebrik ediyorum. Stoğu azalan kahveler için burada zaman zaman stok durumu paylaşmanızı önemle rica ediyorum.
Bir de kahveler için reçete veya demleme önerisi paylaşacak mısınız?

Umarım hem sizler, hem de biz kahveseverler için keyifli bir ay olur.

İyi çalışmalar.

'' Sample Box - Filtre Kahve Tadım Seti İçeriği '' açıklamalı ürüne tadım etkinliğinde indirim uygulamadığınız için alım yapamıyorum.

Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle ankete katılan her (547) üyeye çok teşekkürler. Kasım ayı anketinde 1. çıkan firma Montag (107 oy) olurken 2. Firma William Roastery (80 oy) coffee oldu. 3.Firma(67 oy) ise Clean Cup , 4.Firma ise Coffeemamma (48 oy) oldu.

Montag Coffe Mert bey ile iletişime geçtik ve hemen hazırlıklara başladıklarını ilettiler. Çok hızlı bir sürede hemen tekliflerini ilettiler. Şimdiden güzel bir alım ayı olmasını diliyorum.

Alım Detayları Yukarıda ben aşağıda kaldım :D

Son düzenleme:
Öncelikle hayırlı olsun.Black Friday kapsamında sample box satın aldım.Orada ki deneyimlerime göre stok da kalırsa şayet alım yapmayı planlıyorum :)

Geri