• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

[SONUÇ AÇIKLAMASI] Kahve Kulübü Mayıs Ayı Toplu Alımı [SONUÇ AÇIKLAMASI]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bigvocate

Üye
SONUÇ : Bu ay oylamada en çok oy alan firma KAHVE FABRİKASI olmuştur. @SerifBasaran ile görüşülüyor, en kısa sürede kahveler hakkında bilgi vereceğiz :)
oylama sonucu.JPG

EN YENİ AÇIKLAMA : Anketimiz sona ermiştir, katılanlara teşekkürler, sonuçlar yine bu başlıktan açıklanacak :)

YENİ AÇIKLAMA : Arkadaşlar, daha önce surveymonkey'den açmıştım anketi ancak ücretsiz sürümünde 100 cevap sınırlaması varmış, bu sebeple anketİ yenilemek durumda kaldım. Şimdiye kadar oy kullanan arkadaşlardan özür diliyorum. Lütfen oylarımızı tekrar kullanalım.

Evet, henüz Boxx paketleri bile değirmenlere girmemişken "Neler oluyor?" dediğinizi duyar gibiyim. Ehh, toplu kahve alımı da bir süreç. Özellikle firma ile iletişim, gramaj ve kahvelerin belirlenmesi, kavrulma günü, kargolama süreci ve nihayetinde fiyat! Bu süreçte bir takım aksaklıkların, gecikmelerin de olabileceğini göz önüne alarak şimdiden hazırlıklarımızı yapmakta fayda var. Bildiğiniz üzere Mart ve Nisan ayı alımları için anket yapılamamıştı. Bunun birçok sebebi var ancak basitçe karar süreçlerindeki aksaklıklar diyebiliriz. Elbet de toplu alım konusunda ortak karar verilmesi arzu edilen ancak, kulüp üyelerinin tercihlerinin ortak bir paydaya oturtulması gerekliliği de kaçınılmaz. Bu sebeple, hepimizin tercihlerinin asgari oranda karşılanması düşüncesiyle Mayıs ayına ilişkin alım anketi hazırlandı. Ankete, "Kahve Firmaları" başlığındaki "Kahve Kavuran Firmalar Listesi" konusunda yer verilen (bu başlık, bütün üyelerin, ankette yer almasını arzu ettiği firmaları tespit etmek maksadıyla açılmıştı) firmalar eklenmiştir. Bunun dışında, son alım yaptığımız 6 firmaya ise, yeni kahvelerin ve firmaların denenmesi, düşüncesiyle yer verilmedi. Prensip olarak da son anketten itibaren 6 ayını dolduran firmanın (yeni kahvelerin eklenmiş olabileceği düşüncesiyle) tekrar ankete dahil edilmesi öngörüldü. Anketimiz en yüksek katılım sağlanması için 22 Nisan 2020 saat 18.00'a kadar açık kalacak. Herkese afiyet olsun :)

Son düzenleme:
Bu kadar çok seçim şansı varken nasıl bir sonuç çıkacak merakla bekliyorum. Şerif Bey'in anlattıklarından sonra ondan deneme pakedi almak farz oldu gibi. Hadi hayırlısı 😊

Çok zor olmuş ama, seçeneğin çok olması seçme açısından zorlaştırıyor. İlk üç icin de baya bı seçenek çıkabilecek gibi.
Denemediğim ama çok duyduğum roasterlardan birini seçtim.

Denemediğim kavuruculardan yana oy kullanıyorum genelde ki sırasıyla hepsinden alım yapılacak zaten. Bakalım ne çıkacak. Seviyorum bu aylık alımları :love:

Kahvelerini hiç denememiş olsam da Kahvefabrikası'nı tercih edersem hiç üzülmeyeceğim fikri ağır bastı. Tereddütsüz işaretledim : )

Şerif Bey , Cihan Bey ve son olarak Aslı Hanım gönülleri fethettiler. Ama daha önce Cihan Bey den almış olmamiz sebebiyle ve Kimma dan da yeni sipariş vermiş olmam nedeniyle Şerif Bey kahve fabrikası diyorum ☺️

Şerif abiyi kahve fabrikasını tanıdık ondan şahsım adına çok etkilendim umarım mayıs ayında ondan kahve alımı yaparız ..

Zümrüt Bey aklımdaydı benim de; çocuğu hayırlı uğurlu olsun, inşallah gelecek aylarda güzel bir hoş geldin hediyesi veririz :) Mormora'sı çok güzeldi, benim için referans olarak yetti o çekirdek.

Keşke 2 cevap hakkım olsaydı :) Şerif Hocadan er yada geç mutlaka alım yapmalıyız diye düşünüyorum. Bir de düzenleyen arkadaşlardan ricam 50gr lık paket olmasın lütfen. Hazır indirimli deneme şansımız varken 150 gr alıp rahatla deneyelim farklı yöntemleri. 50gr 2 denemede bitiyor.

Keşke 2 cevap hakkım olsaydı :) Şerif Hocadan er yada geç mutlaka alım yapmalıyız diye düşünüyorum. Bir de düzenleyen arkadaşlardan ricam 50gr lık paket olmasın lütfen. Hazır indirimli deneme şansımız varken 150 gr alıp rahatla deneyelim farklı yöntemleri. 50gr 2 denemede bitiyor.
Ben de aynı durumdan müzdaribim. En azından 100 gramlık paketler beni mutlu ederdi şahsen.

Ben de aynı durumdan müzdaribim. En azından 100 gramlık paketler beni mutlu ederdi şahsen.
evet bu ay sırf bu yüzden alım yapmak istemedim... 100+ gram olursa çok sevinirim ben de...

Kahve Fabrikası iyi bir seçenek doğrusu👍🏻

Spoiler gibi olacak ama... :)

Eğer o yönde karar verilirse sayın @SerifBasaran dan bir ricam var, stok durumunu bilemiyorum ancak Nordic Approach kahveleri oldukça iyiydi, olur da yine bir tadım seçkisine karar verilirse o iki Kenya'ya ve Burundi'ye şimdiden dikkat çekmiş olayım! :) (O seriden Etiyopya Nensebo favorimdi ancak ne yazık ki tükendi!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri