• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Slurp Coffee

İsim
Umut
Daha fazla  
İsim
Umut
Espresso Makinesi
Lelit Mara X
Değirmen
Eureka Mignon Perfetto
Ekipmanlar
Hario v60
Finlandiya menşeili kahve tedarik sitesi. Abonelik sistemleri olduğu gibi deneme amaçlı tekli siparişde verebiliyorsunuz.
Slurp Orginal, Slurp Rare, Slurp Organic, Slurp Decaf olmak üzere 4 farklı tip abonelik seçenekleri mevcut.
Tercih ettiğiniz kavrum profiline göre çok çeşit seçenek sunuyorlar :) En son siparişimde Türkiye'ye DHL aracılığı ile gönderiyorlardı.

https://www.slurp.coffee/en/front/

Şuan için kahve stoklarım dolu olduğu için bana ilettikleri indirim kuponunu da paylaşıyorum isteyen arkadaşlar değerlendirebilir :)

Slurp.jpg

Ben de @Ceren Aksu sayesinde gördüm ve ilk yurtdışı siparişim olarak Artisan Roasters'tan Kenya Kieri AA sipariş verdim. Sanırsam haftaya Cuma gönderilecek. Heyecanla bekliyorum.

Bu siteden 1 Euroya @kahvetrip sayesinde sipariş verdim. Kahvem Turkiyeye giris yaptı sabırsızlıkla bekliyorum. İlk yurtdışı kahve deneyimim olacak.

Bugün ulaştı Ethiopia Gelana Abaya kahvesi. 16 eylül kavrum tarihi. Ilk demlememde beğenmediğimi söyleyebilirim. Kahve light/medium seviyeye göre koyu kavrum gibi geldi. Bir kaç demleme daha yapıp beğeni durumumu netlemek istiyorum. Kararım değişirse belirtirim.

Bugün ulaştı Ethiopia Gelana Abaya kahvesi. 16 eylül kavrum tarihi. Ilk demlememde beğenmediğimi söyleyebilirim. Kahve light/medium seviyeye göre koyu kavrum gibi geldi. Bir kaç demleme daha yapıp beğeni durumumu netlemek istiyorum. Kararım değişirse belirtirim.
Bu kahveyi ince öğütüm ve daha sıcak su ile denemenizi öneririm. Umarım daha iyi sonuç alırsınız.

Bu kahveyi ince öğütüm ve daha sıcak su ile denemenizi öneririm. Umarım daha iyi sonuç alırsınız.

Normal türk kavrum kahveleri 37 38 klik g50 ile öğütürken bunu 34 klikte öğüttüm. 95 C su kullandım. Ankarada max 97ye çıkıyor malum. Yarın 30 klike inip tamamen kaynayan su deneyeceğim birde. Umarım tıkanma yaşamam. Teşekkürler.

Normal türk kavrum kahveleri 37 38 klik g50 ile öğütürken bunu 34 klikte öğüttüm. 95 C su kullandım. Ankarada max 97ye çıkıyor malum. Yarın 30 klike inip tamamen kaynayan su deneyeceğim birde. Umarım tıkanma yaşamam. Teşekkürler.
Bu tarz kahveler döküşe çok duyarlı. En azından benim tecrübem ol şekilde. Çok çalkantı yaratmama çalışın. Melodrip tarzı bir şey varsa kullanılabilir.

Kolay gelsin :)

cok kotu bir kahve, bedava verseler almam o derece. sadece iki seferlik demleyebildim ve birisini espro'da denedim. net oalrak cop :mad:

elide zumrut karaca esp. kavurum brezilya var, bu cekirdek ondan daha koyu kavurum. light diye itelediler. 30 lirama yaniyorum

Bana bu geldi

Ekli dosyalar

• 7F8CF58A-F4C5-4EAD-A6A8-4D4C3D34EABC.png
    7F8CF58A-F4C5-4EAD-A6A8-4D4C3D34EABC.png
    641.8 KB · Görüntüleme: 198
Geri