• Ağustos Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Ağustos ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

silenebilir

valmont

İyi Bilinen Üye
Konum
Ankara
İsim
Mehmet
Merhaba, denemek için almış olduğum ve elimde fazlalık olan kahveleri takasa sunmak isterim. Umarım bu şekilde forumda kahve takasları gerçekleşir. Başka hobi forumlarında yaptığımız bir şeyi kahvekulübü.net forumda da denemek istedim.
3 core roastery 'den 600 gram olarak aşağıdaki kahveleri 120 TL fiyatla almıştım. Toplamda 450 gram civarı kaldı. Aşağıda ortalama kalan miktarları belirttim. Tartacak bir aletim yok. Takas olarak Sapiens, Probador Collectiva, CoffeBoxx, Petra, Overdose gibi kavurucuların kahvelerinden karşılık fiyatlarına göre 200-300 gram kadar takas edilirse yeterlidir. Herkes takas yaparken kendi gönderdiği kargo ücretini gönderici olarak öder.
Kahveler ;
Kenya Mazahu ... 100 gram civarı, kavurulma tarihi 31.03.2020
Endonezya Sumatra... 120 gram civarı , kavurulma tarihi 09.04.2020
Kolombiya Finica El Naranjo... 120 gram civarı, kavurulma tarihi 31.03.2020
Etiyopya Musa Aba Lulesa Jemma...120 gram civarı, k.t. 09.04.2020
 
Son düzenleme:

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Merhabalar,bence kavrum tarihlerini de eklemeniz takas yapmak isteyenler için faydalı olacaktır.
 
Üst