• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Spada Coffee Roastery olarak seçildi. Bu konudan Mayıs ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Satıldı Sıfır Timemore C2 (kırmızı)

Alper

Yeni Üye
Merhabalar,

Yaklaşık 1,5 ay önce sipariş verdiğim ve dün elime geçen Timemore C2 değirmenimi, bu süre içerisinde beklemekten sıkılıp Comandante ön siparişi verdiğim için satıyorum. Ürün kırmızı modeldir. Sadece kontrol amaçlı bir kez 20 gr. öğütüm yapılıp kutusuna kaldırılmıştır. Zaten çok popüler bir değirmen olduğu için özelliklerinden bahsetmeye gerek duymuyorum ama sorunuz varsa yardımcı olabilirim.

Değirmen için istediğim fiyat 550 TL. İzmir içi elden veya havale sonrası kargo ile diğer şehirlere yollayabilirim.


Ürünün resimlerinde görebileceğiniz üzere üst gövdede fabrika çıkışlı çok küçük bir boya sıkıntısı var. Aliexpress’te diğer alıcıların yorumlarından da gördüğüm kadarıyla sık rastlanan bir durum. Pek belli olmasa da, bundan rahatsız olabilecek kişiler için fotoğrafını ekliyorum.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg
 
Son düzenleme:

oguzhanata

İyi Bilinen Üye
Konum
Ankara
İsim
Oğuzhan Ata
Daha fazla  
İsim
Oğuzhan Ata
Değirmen
Timemore Chestnut Nano, Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Mokapot, Frech Press, Kalita
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beytepe
Merhaba, ilgileniyorum, özel mesaj gönderdim.
 
Üst