• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Tetra N Roastery olarak seçildi. Bu konudan Haziran ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Sıfır Timemore C2 (kırmızı)

Alper

Yeni Üye
Merhabalar,

Yaklaşık 1,5 ay önce sipariş verdiğim ve dün elime geçen Timemore C2 değirmenimi, bu süre içerisinde beklemekten sıkılıp Comandante ön siparişi verdiğim için satıyorum. Ürün kırmızı modeldir. Sadece kontrol amaçlı bir kez 20 gr. öğütüm yapılıp kutusuna kaldırılmıştır. Zaten çok popüler bir değirmen olduğu için özelliklerinden bahsetmeye gerek duymuyorum ama sorunuz varsa yardımcı olabilirim.

Değirmen için istediğim fiyat 550 TL. İzmir içi elden veya havale sonrası kargo ile diğer şehirlere yollayabilirim.


Ürünün resimlerinde görebileceğiniz üzere üst gövdede fabrika çıkışlı çok küçük bir boya sıkıntısı var. Aliexpress’te diğer alıcıların yorumlarından da gördüğüm kadarıyla sık rastlanan bir durum. Pek belli olmasa da, bundan rahatsız olabilecek kişiler için fotoğrafını ekliyorum.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg
 
Son düzenleme:
Merhaba, ilgileniyorum, özel mesaj gönderdim.
 
Geri
Üst