• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Tetra N Roastery olarak seçildi. Bu konudan Haziran ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Sıfır Delter Press

Colove

Üye
İsim
Faruk
Daha fazla  
İsim
Faruk
Hiç kullanılmadı, içinden çıkan az miktardaki filtreleri ile beraber orijinal kutusunda verilecektir. Haftaya Anadolu yakası, Gebze civarı elden, sonraki haftadan itibaren ise Aydın'da elden teslim edilebilir, veyahut indirimli yurtiçi kargo ile herhangi bir şehire.

Amazon.de 39 Euro fiyatlı. Aynı fiyattan satılıktır, tabi ki TL olarak. Herkese ekşisiz, acısız bol kahveli günler dilerim.
 
Geri
Üst