• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
  Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Sibarist Fast Filtreler

specific.coffee

İyi Bilinen Üye
Konum
Kayseri
İsim
Samet Korkmaz
Merhaba;

Specific Coffee Roastery olarak kurulduğumuz günden bu yana ülkemizde Nitelikli Kahve Sektörünün gelişmesi adına elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz.

Kahvelerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve değerli geri dönüşleriniz bizi bu sektöre ciddi anlamda yatırım yapmak adına da teşvik ediyor.

Bunun ilk meyvesi olarakta belki bir çoğunuzun bildiği Dünyanın En Hızlı Nitelikli Kahve Filtresi olan Sibarist Fast Filtreleri ülkemize getirmiş bulunuyoruz.

Sibarist Türkiye Distribütörlüğü ile getirdiğimiz bu özel kâğıt filtre gerçekten ülkemizde nitelikli kahve sektöründe birçok parametreyi değiştirecek.

Sibarist Fast filtreler hakkında detaylı bilgiye https://specific.coffee/sibarist/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sayfanın alt kısmından tanıtım dokümanını ve hız testlerine ait verileri de inceleyebilirsiniz.

Kahve demleme reçetelerinizi yeniden düzenletecek bu özel ürünün şu an sadece 25’li paketleri elimize ulaştı. İlerleyen dönemlerde 100’lü paketler de stokumuzda olacak. Ayrıca Sİbarist Coffee’ye ait diğer ürünler de kısa sürede portföyümüze eklenecek.

Ürünün fiyat standartları tamamen üretici tarafından belirlenmektedir. İlk alımlara özel olarak kendileri belirli bir indirim teklifimizi kabul ettiler. İndirimli 50 paket şu an sitede satışa açıldı.

Ayrıca toplu alımlar için info@specific.coffee den veya 0549 468 11 01 Whatsapp hattımızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

 • JTH_1332-Edit.jpg
  JTH_1332-Edit.jpg
  28.6 KB · Görüntüleme: 66
 • JTH_1352-Edit.jpg
  JTH_1352-Edit.jpg
  47 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
M

mmm

Guest
Beklediğim bir ürün, fakat yurt dışı fiyatı da yüksek olduğundan ülkemizde de benzer bir durum var. Cesaret edersem sipariş geçeceğim
 

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
Konum
İstanbul
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Sitedeki fiyatı görünce inanamadım. Sonra kendi sitesine baktım orada da 25 li filtre 12 euro 100 lü filtre 35 euro. Hızlı akışın kullanıcı açısından avantajı daha ince öğütüm daha fazla demleme imkanı tanıması.
 

specific.coffee

İyi Bilinen Üye
Konum
Kayseri
İsim
Samet Korkmaz
Farklı markaların ürünlerinin gelmesi güzel bir şey. Teşekkürler 🙏

Filtreler de bir parametre olarak ileride kullanılacak diyordum. Sanırım bu yönde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor 😉
Öncelikle emeğe verdiğiniz değerden dolayı çok teşekkür ederiz.
Fast kullanana kadar biz de bir filtrenin kahvenin lezzetine bu kadar etki edeceğini düşünmemiştik.
Gerçekten çok ciddi fark yaratıyor bu nedenle dediğiniz gibi ciddi bir parametre olarak yer alacak.
 
M

mmm

Guest
Saklamanızı tavsiye ederim herkes altın alırken siz kağıt filtre aldınız umarım başarılı bi yatırımdır :)

Hiç sorma hocam, filtreyi alınca gidip bir de altın alayım bari dedim :)

Forumda inanılmaz bir hava var, bir anda gaza getiriyor insanı. Her şey olup bittikten sonra ellerimi başımın arasına alıp "ben ne yaptım yaa" diye kara kara düşünmeye başlıyorum :)
 

nuclearmoonrise

İyi Bilinen Üye
Hiç sorma hocam, filtreyi alınca gidip bir de altın alayım bari dedim :)

Forumda inanılmaz bir hava var, bir anda gaza getiriyor insanı. Her şey olup bittikten sonra ellerimi başımın arasına alıp "ben ne yaptım yaa" diye kara kara düşünmeye başlıyorum :)

Harbiden öyle herhangi bir şeyin linkini atın ucuzmuş kullanışlıymış diye mutlaka birkaç kişi anında alır onlardan biri de bazen ben. tükenecek kalmayacak bütün forumun gerisinde kalacağım korkusu herhalde :d
 
Üst