• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Tetra N Roastery olarak seçildi. Bu konudan Haziran ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Show Me Turkey

Bucolie

Üye
İsim
Hakan
Arkadaşlar biliyorum kahve ile ilgilisi yok ama paylaşmasam olmazdı.
Halil Bekar görsel sanat uzmanı, Show Me Turkey adında bir proje başlatmış. Bu proje ile Türkiye'yi il il tanıtım filmleri çekerek dünyaya tanıtmayı hedeflemiş. Belki aranızda bilenler, duyanlar vardır. Kendisini tanımıyorum, hiç bir bağım yok. İnternette denk geldim. Muazzam bir iş yaptığını düşünüyorum. Bugüne kadar izlediğim en iyi tanıtım filmi olabilir, sizler de görün istedim :)

 
çok güzel bir çalışma olmuş, özellikle editlemeyi başarılı buldum.

sakarya'nın insanını bilmesem güzel bir yer bile sanabilirim 😄
 
çok güzel bir çalışma olmuş, özellikle editlemeyi başarılı buldum.

sakarya'nın insanını bilmesem güzel bir yer bile sanabilirim 😄
Aynen öyle. Sakarya'yı böyle gösterebilmesi ne kadar harika bir çalışma olduğunu gösteriyor. Her yaz Sakarya'ya giderim doğası oldukça güzeldir ancak şehir merkezi facia. Şehir merkezinde de yeşillik alanlar var görüldüğü üzere ancak insanlar fena...
 
Bağlam biraz daha geliştirilebilse, daha güzel bir hikayeye oturtulabilse mükemmel olacakmış. Bu haliyle de çok güzel olmuş tabii.
 
Geri
Üst