• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sezy Coffee Roastery'den Nitelikli Etiyopya Kahvelerinde Kahve Kulübü Üyelerine Özel %25 İndirim Kuponu

İsim
Sezy Coffee Roastery
Daha fazla  
İsim
Sezy Coffee Roastery
Twitter
sezycoffee
Merhaba Arkadaşlar. Sezy Coffee Roastery olarak kısa bir süre önce katıldığımız kahve kulübü üyelerine özel %25'lik bir indirim kuponu hazırladık.

Ulusal Gıda'nın ithalatını gerçekleştirdiği Nitelikli Etiyopya çekirdekleri, sizin de bildiğiniz gibi son dönemlerde oldukça ilgi çekiyor. Biz de bu kahvelerden dördünü sizin için seçtik ve 4x100 gram Ethiopian Specialty Coffee Set olarak beğeninize sunduk. Seçmiş olduğumuz kahveler:

1) Ethiopia Natural Keramo/Medium Roast
2) Ethiopia Washed Hamasho/Medium Roast
3) Ethiopia Natural Guji Gigesa/Medium Roast
4) Ethiopia Washed Yirgacheffe Aricha/Medium+ Roast

https://sezycoffee.com/urun/ethiopian-specialty-coffee-set/

Ayrıca bu kahvelerin 250 gram, 1000 gram ve 4x250 gram seçeneklerinde de indirim kuponu geçerlidir. Kupon detayları:

İndirim kupon kodu: kahvekulübü25
İndirim oranı: %25
Kargo: Ücretsiz
Minimum Alışveriş Tutarı: 100 TL

Şimdiden herkese afiyet olsun :)

Fiyatlar iyi, indirimle daha iyi. Denemediğim bir firmasınız ancak setiniz ilgimi çekti. Stok kontrolü yaptım ve hemen sipariş veremeyeceğim gibi gözüküyor.

İndirim ne zamana kadar geçerli?
Merhaba. İndirim kupon kodumuz 30 Hazirana kadar geçerli olacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

İndirim ile beraber fiyatlar epey makul olmuş. Yanlış hesaplamadıysam 250 gramı 65 TL civarına geliyor.

Çekirdekler de bu ara piyasaya giren yeni Etiyopya hasatları. Guji Gigesa ve Aricha yı farklı kavuruculardan denemiştim. Diğer iki kahveyi daha deneme fırsatım olmadı.

Kahveler için önerdiğiniz demleme reçetelerini de paylaşırsanız, tekrar tekrar sorulmamış olur :)

İndirim ile beraber fiyatlar epey makul olmuş. Yanlış hesaplamadıysam 250 gramı 65 TL civarına geliyor.

Çekirdekler de bu ara piyasaya giren yeni Etiyopya hasatları. Guji Gigesa ve Aricha yı farklı kavuruculardan denemiştim. Diğer iki kahveyi daha deneme fırsatım olmadı.

Kahveler için önerdiğiniz demleme reçetelerini de paylaşırsanız, tekrar tekrar sorulmamış olur :)
Merhaba. Evet indirim kuponuyla 250 gram kahveler 59tl-65tl bandına iniyor. 1000 gram kahveler ise 187tl-200tl gibi oluyor. Hamasho ve Keramo için gümrük işlemleri cuma günü tamamlandı. Kavurma ve degassing sonrası reçeteler için bizim de çalışmalarımız sürüyor. Roaster'ımız en kısa sürede kahvelerle ilgili paylaşımlara başlayacak. Biz de sizlerin reçetelerini duymak için sabırsızlanıyoruz :)

Merhaba. Evet indirim kuponuyla 250 gram kahveler 59tl-65tl bandına iniyor. 1000 gram kahveler ise 187tl-200tl gibi oluyor. Hamasho ve Keramo için gümrük işlemleri cuma günü tamamlandı. Kavurma ve degassing sonrası reçeteler için bizim de çalışmalarımız sürüyor. Roaster'ımız en kısa sürede kahvelerle ilgili paylaşımlara başlayacak. Biz de sizlerin reçetelerini duymak için sabırsızlanıyoruz :)
Teşekkürler. Özellikle Hamasho ve Keramo umarım güzel tat profilleri verir. İlk gelen partiye göre bir tık daha iyiler diye biliyorum. En azından gelişlerine göre :)

Teşekkürler. Özellikle Hamasho ve Keramo umarım güzel tat profilleri verir. İlk gelen partiye göre bir tık daha iyiler diye biliyorum. En azından gelişlerine göre :)
Merhaba. Hamasho'yu kavurduktan sonra Cup of Excellence'da dereceye girmiş olmasının da yarattığı meraktan ötürü degassing için bekleyemedim ve V60'da ufak bir deneme yaptım :)
Gövdeli ve kompleks bir kahve. Özellikle biberiye oldukça ön planda. Aftertaste oldukça kalıcı. Sizlerin görüşlerinizi de merakla bekliyorum :)

İlginiz için teşekkür ederiz. Şimdiden afiyet olsun. Kargo firması olarak belirttiğiniz gibi Yurtiçi Kargo ve UPS ile çalışıyoruz. Son aylarda Yurtiçi Kargo çok daha hızlı servis veriyor.

Teşekkür ederim. Bence en iyisi y.içi kargo... Gigesayı başka kavurucudan da denedim. Mükemmeldi. Sizinkinin de öyle olacağına emininim.

Fiyatlar gerçekten çok iyi. 4x100'lük set ile ben de katıldım (22287). Beğenme durumuna göre de kiloluk alım yaparım gibi duruyor. Null hariç her yerden almaya devam edeceğim bu ay sanırım :LOL:

ocak ayinda denemistim bu firmayi memnun kalmamistim, icilmiycek bi kahve degildi ama sitede tanitildigi gibide degildi beklentilerinizi ona gore tutun bence

İlk setler yavaş yavaş yola çıkmaya hazırlanıyorlar :) Aynı gün kargo için hala bir kaç saat daha var.

Ekli dosyalar

• EE1B6377-A594-4184-B039-E99DF6E07E99.jpeg
    EE1B6377-A594-4184-B039-E99DF6E07E99.jpeg
    85.1 KB · Görüntüleme: 190
Fiyatlar 400 gr 139.5tl nesi iyi :)
Savunmak için yazmıyorum. Ben de tüketici olarak ucuza almak isterim.

Ulusal Gıda'nın getirdiği bu kahvelerin 250 gramı 80 TL altına satılmıyor ve deneme paketi olarak da her zaman satışa sunulmuyor. Şu an bize yapılan indirim ile 250 gramı kabaca 60-65 tl gibi bir fiyata geliyor ki, kargo dahil denemek için güzel bir fiyat.

Tabii en önemli olan kavrum tutarlılığı ve tat profili. Umarım alanlar memnun kalır.

Geri