• Aralık Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Montag Coffee olarak seçildi. Bu konudan Aralık ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Satıldı Seramik El Değirmeni ve Gooseneck Kettle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teyyaredenkahve

İyi Bilinen Üye
Konum
İstanbul
İsim
Levent
Merhabalar,

@kbere den kampta kullanmak için 5-6 ay önce 45TL'ye almıştım ama kamp olayları çıkmaza girince hiç kullanmadan dolaba kaldırmıştım. Öğütüm kalitesini kullanmadığım için bilmiyorum, o yüzden Aliexpress linkini ekliyorum. Yorumlar bir fikir verebilir.

Easehold El Değirmeni - $16

Gooseneck kettle da sanırım 2.5 sene önce Aliexpress den alındı. Ocak üstünde hiç kullanılmadı. Her zaman kaynamış su aktarılarak kullanıldı. Kapaktaki tutma kulpunu değiştirmiştim. Kapağın altında takarken oluşan bir deformasyon var fakat kullanıma etkisi yok. Alt kısımda olduğu için de kozmetik etkisi yok.

Gooseneck Kettle - $15.50

V60, Kalita gibi demleme yöntemleri için gerekli bu iki ekipman için düşündüğüm fiyat 100 TL. Aliexpress fiyatları da linklerin yanında yazıyor. İstanbul içi elden teslim tercihimdir ama konuşabiliriz.

FotoJet (1).jpgIMG-7448.jpg FotoJet.jpgIMG-7438.jpg
 

Kemtuz

İyi Bilinen Üye
Konum
Erzurum
İsim
Kemal
Daha fazla  
İsim
Kemal
Değirmen
Jx pro , severin elektrikli kahve öğütücü
Ekipmanlar
Nespresso, v60, french press, clever, aeropress
Ayrı ayrı satılmıyor mu hocam
 

cmshn

İyi Bilinen Üye
Konum
İstanbul
İsim
Cem
Daha fazla  
İsim
Cem
Değirmen
Comandante C40
Tüh ya gooseneck kettle'ı kaçırmışım :) hayırlı satışlar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst