• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Selamlar!

Sfkok

Yeni Üye
Merhabalar,

Ben Şafak. Hikayem bir çoğunuza tanidik gelebilir.

Enfes kokulu Jacobs Gold kahvem ile mutlu mesut 35 yaşımı devirmişken, biraz 2. nesil kahvecilerin etkisi biraz da marketlerde gördüğüm kağıt filtre merakı sebebiyle iyi bir filtre kahve makinasi arayışına girdim. Fiyat performans yorumlari, plastik hazne kokusu, Delonghi mi Elektrolux mü? Derken ve tam isi 100-150 tl'ye çözecekken önceki foruma denk geldim..:mad:

Bundan sonrasi bildiginiz gibi;

French press, moka pot>hario mini>v60>nitelikli kahve kavuruculari>10gr>15gr>15gr+15gr hatta karantina günlerinde bazen 45 grama kadar kahve tüketmeye basladim..

Kahve tutkumun hangi aşamada olduğunu tam olarak bilmiyorum ama 1810 tl verip Comandante alma karari vermekle birlikte hanima bu durumu nasil izah edeceğimi bulamadim... heh işte tam o aşamadayim :)

Başta böyle Aktif bir forumu ihtiyacını gideren yönetici arkadaşlar olmak üzere tüm forum ahalisini sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Merhabalar,

Ben Şafak. Hikayem bir çoğunuza tanidik gelebilir.

Enfes kokulu Jacobs Gold kahvem ile mutlu mesut 35 yaşımı devirmişken, biraz 2. nesil kahvecilerin etkisi biraz da marketlerde gördüğüm kağıt filtre merakı sebebiyle iyi bir filtre kahve makinasi arayışına girdim. Fiyat performans yorumlari, plastik hazne kokusu, Delonghi mi Elektrolux mü? Derken ve tam isi 100-150 tl'ye çözecekken önceki foruma denk geldim..:mad:

Bundan sonrasi bildiginiz gibi;

French press, moka pot>hario mini>v60>nitelikli kahve kavuruculari>10gr>15gr>15gr+15gr hatta karantina günlerinde bazen 45 grama kadar kahve tüketmeye basladim..

Kahve tutkumun hangi aşamada olduğunu tam olarak bilmiyorum ama 1810 tl verip Comandante alma karari vermekle birlikte hanima bu durumu nasil izah edeceğimi bulamadim... heh işte tam o aşamadayim :)

Başta böyle Aktif bir forumu ihtiyacını gideren yönetici arkadaşlar olmak üzere tüm forum ahalisini sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Hoşgeldiniz Şafak Bey. Kararınızı eşinize açıklama konusunda başarılar dilerim :) Comandante'nin torununuza kalacağını anlatırsanız işe yarayabilir. (Ben de henüz alamadım, ben de aynı şekilde ikna etmeyi düşünüyorum)

Merhaba hoşgeldiniz. Bütçenizi zorlayacaksa el değirmenleri bölümüde alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Hoş geldiniz. @Sfkok ve @cagrierdogan comandante ve hatta stagg EKG almama rıza gösteren eşime buradan teşekkür etmek istiyorum :ROFLMAO:

Eşiniz demlediğiniz enfes kahveleri yudumladıkça mutlu olacaktır. Onun sevdiği tatları yakalamak için çaba sarf edin yeter. Hoşgeldiniz.

Hoş geldiniz!

Eşiniz kahve içmiyorsa, bizimki böyle mutlu, bulaşmamayım diyebilir. :) Arkadaşlarınızın çoğu zaten anlamayacak :) Kısacası siz mutluysanız sorun yok :) Bu ortamda aynı dili konuştuğumuz için şanslı hissediyorum!

Merhaba, foruma Hoş Geldiniz :) Bana hediye olarak Comandante alan eşime tekrar teşekkür edeyim buradan :)

Merhaba, foruma Hoş Geldiniz :) Bana hediye olarak Comandante alan eşime tekrar teşekkür edeyim buradan :)
Ne güzel bir yorum geldi İsmail Bey'den. Forumda erkek üye yoğunluğu malûm. Çoğu da eşleri ve kahve tutkuları arasında kaldıklarından muzdarip. Ortak alanlar (paralar vs.) ile ilgili pek çok konuda bu durum dile getiriliyor maalesef.

Ne güzel bir yorum geldi İsmail Bey'den. Forumda erkek üye yoğunluğu malûm. Çoğu da eşleri ve kahve tutkuları arasında kaldıklarından muzdarip. Ortak alanlar (paralar vs.) ile ilgili pek çok konuda bu durum dile getiriliyor maalesef.

Evet maalesef ortak ilgi olmaz ise durum zor oluyor. Ben şanslıyım galiba... 🙏

Merhaba hoşgeldiniz. Bütçenizi zorlayacaksa el değirmenleri bölümüde alternatifleri değerlendirebilirsiniz.
Geleceğe dair belirsizliklerin çok fazla olduğu şu dönemde benim için en mantikli seçimin bahsettiğiniz gibi olduğuna karar verdim. Timemore'un giriş modelinde iyi bir indirim vardı. Umarım bir sonraki değirmenim Comandante olur :)

Sıcak merhabalarınız için hepinize teşekkür ederim.

Geri