• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Selamlar

grind&rot

Üye
İsim
Çağlar Ç.
Selamlar,

Ben Çağlar, 38 yaşındayım, aslen İzmirliyim ama 8 yıldır Antalya’da yaşıyorum.

Aslında epeyce uzun zamandır (Kivahan zamanlarından beri) forumları takip ederim, yıllar önce diğer foruma da üye olmuştum ama pek katılımcılık anlamında forum alışkanlığım olmadığı için devamı gelmedi.

Bu forumun diğer forumlardan olumlu anlamda farklı olduğu kurulduğundan beri belli oluyor. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hatta üye olmadan önce (tam bir sinsi gibi 😛) Coffeemamma toplu alımından yararlandım 🙂.

Herkese tekrar selamlar, güzel ve sağlıklı günler dilerim.

Çağlar

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Hoşgeldiniz foruma umarım bizler gibi keyif alırsınız :)

Apollon

Üye
İsim
Alphan
Daha fazla  
İsim
Alphan
Espresso Makinesi
M21 Junior
Değirmen
Mahlkönig Vario Steel, Mazzer Mini-A, Breville Bcg820
Ekipmanlar
BonavitaIsıKettle, Chemex, V60, Kalita Wave185, Aeropress, SoyC1,2,3 + Rekrow
Hoş geldiniz Çağlar Bey. :)

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Espresso Makinesi
Arçelik K3185
Değirmen
Comandante, Eureka Mignon Perfetto, Severin KM 3873, Sözen
Ekipmanlar
Hario V60, Kalita Wave, Aeropress, DelterPress, Melodrip, Lilydrip, Phin Filter-Vietnameese Coffee Filter
Merhaba, Foruma Hoş Geldiniz. İzmir'e sık sık geliyorsanız korona sonrası düzenlemek istediğimiz atölyelere mutlaka bekliyoruz.

grind&rot

Üye
İsim
Çağlar Ç.
Merhaba, Foruma Hoş Geldiniz. İzmir'e sık sık geliyorsanız korona sonrası düzenlemek istediğimiz atölyelere mutlaka bekliyoruz.
Teşekkürler, bütün ailem İzmir’de, çok sık olmasa da ziyarete gidiyorum. Atölyeler denk gelirse çok sevinirim ve memnuniyetle katılırım. Görüşmek üzere.