• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Selamlar

İsim
Selçuk
Daha fazla  
İsim
Selçuk
Espresso Makinesi
Delonghi 411.B
Değirmen
K-Plus
Ekipmanlar
Hario Drip Kettle, İkea Moka Pot, Hario V60, Motta Termometre, Hassas Tartı, Hario Mizudashi
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beşiktaş
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Levent
Herkese selamlar,

Aranıza yeni katıldım. Böyle güzel forumun olması beni çok mutlu etti. Moka pot ile başladığım yolculuğumda şuan evde V60 demlemeler ile amatör olarak devam ediyorum:)
Sizlerden öğreneceğim çok bilgiler vardır, şimdiden teşekkürler:)

Hoş geldiniz. Keyif aldığınız bir kahve yolculuğu diliyorum.

Hoş geldiniz. Farklı tariflerin fincana etkisini gördükçe kahvenin zenginliğini daha iyi anlıyor insan. Lezzetli denemeler.

Hoş geldiniz... İlgilenirseniz, kahve kültürüne ve nitelikli demleme yöntemlerine dair incelemeler yaptığım kanalıma da beklerim. https://tek.link/NfxB

Geri