• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Selamlar

Silentpassenger

Yeni Üye
İsim
Selim
Daha fazla  
İsim
Selim
Espresso Makinesi
Ecm Synchronika
Değirmen
Ceado e37s
Merhabalar.

Foruma üyeydim ancak kendimi tanıtmamış olduğumu farkettim (diğer foruma da üyeydim).

Adım Selim, 34 yaşındayım, pilotum, şahsen espresso bazlı içecekleri, eşim de genelde demleme kahveleri tercih ediyor.

Espresso için zaman geçtikçe ekipmanlarımı değiştirdim, şu anda kullandıklarım Rocket Appartamento & Fausino (yakın zamanda satmayı düşünüyorum), demleme olarak ise Hario V60 kullanıyorum.
Kahve olarak ise Petra, Overdose, Moc, Coj, bazen illy ve lavazza (cream), ve yurtdışından (genelde Afrika) denk geldiğim kahveleri tercih ediyorum.

Forumdaki güzel paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim, güzel akşamlar dilerim.

Merhabalar;

İsmim Şevki bende Foruma yeni üye oldum. Uzun zamandır french press demleme yöntemi ile kahve demliyorum ama artık yeni demleme yöntemleri denemek istediğim için deneyimlerinizden faydalanmak isterim. Severek takip edeceğim bir forum.

Selamlar @şevkii hoşgeldin aramıza.Gerçekten bilgili ve yardım sever insanların bir araya gelerek oluşturduğu bir foruma üye oldun,zamanla bunu çok daha iyi anlayacağını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim😀

Hoşgeldiniz arkadaşlar Lelit Bianca Whatsapp grubumuzda iki pilot arkadaşımz daha var :) pilotlar kahve içmeyi çok seviyor anlaşılan

Hoşgeldiniz arkadaşlar Lelit Bianca Whatsapp grubumuzda iki pilot arkadaşımz daha var :) pilotlar kahve içmeyi çok seviyor anlaşılan
Aaa öyle mi, Appartemento yu sattıktan sonra ben de bianca ya geçmeyi düşünüyorum, yakında grubunuza dahil olurum inşallah :) ama önce öğütücümü değiştirmek istiyorum, faustino 50mm den memnunum ama daha üst segment düşünmeye başladım

Merhabalar.

Foruma üyeydim ancak kendimi tanıtmamış olduğumu farkettim (diğer foruma da üyeydim).

Adım Selim, 34 yaşındayım, pilotum, şahsen espresso bazlı içecekleri, eşim de genelde demleme kahveleri tercih ediyor.

Espresso için zaman geçtikçe ekipmanlarımı değiştirdim, şu anda kullandıklarım Rocket Appartamento & Fausino (yakın zamanda satmayı düşünüyorum), demleme olarak ise Hario V60 kullanıyorum.
Kahve olarak ise Petra, Overdose, Moc, Coj, bazen illy ve lavazza (cream), ve yurtdışından (genelde Afrika) denk geldiğim kahveleri tercih ediyorum.

Forumdaki güzel paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim, güzel akşamlar dilerim.
Hoş geldiniz, iyi forumlar :) havacılık mensubu epey var :)

Geri