• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Selamlar

kahuna

Üye
İsim
Mehmet
Daha fazla  
İsim
Mehmet
Değirmen
Comandante C40, Timemore C2
Ekipmanlar
Origami, Crystal eye, V60, Aeropress, Delterpress, Peak water
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Herkese merhaba,

İsmim Mehmet, 8 yıllık kahve tüketme serüvenimin 4 yılında bilinçsiz, 1 yıldır bilinçli son bir kaç aydır da deneysel çalışmalarla nitelikli kahve peşindeyim :) Son zamanlarda forumu takip etmeye başlamıştım ve çeşitli sosyal medya araçları vasıtasıyla, onlar farkında olmasa da, forumun gedikli üyeleriyle tanıştım ve kendilerinden çok faydalı olan geri dönüşler aldım. Burada organize olarak yurt içi ve yurt dışı alım yapılması fazlasıyla hoşuma gitti ve bu ekibin bir parçası olmak istedim :) Bu mesajdan koşarak kahve arkadaşlığı başlığına gideceğim, görüşmek üzere :D
 
Merhabalar Hoşgeldiniz.
 
Merhabalar, hoş buldum :)
 
Hoş geldiniz :)
 
Hoş buldum :)
 
Geri
Üst