• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

selam !

emree

Yeni Üye
İsim
emre
Daha fazla  
İsim
emre
Değirmen
Skerton PRO
Ekipmanlar
Hario V60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
bahçeşehir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
ispartakule
internette umitsiz sekilde fellow stagg EKG kettle ararken kendimi burada buldum. herkes togay beyden bahsediyor. yardim lutfen !!

Tin coffee ye bakabilirsiniz site Togay Beyin forum kullanıcı adı raistlin

tesekkur ederim cevap icin. tin coffee de siyah olan uzun suredir stok disi :cry::cry::cry: bir whatsup grubu var sanirim ama nasil katilabilirim bilmiyorum.

tesekkur ederim cevap icin. tin coffee de siyah olan uzun suredir stok disi :cry::cry::cry: bir whatsup grubu var sanirim ama nasil katilabilirim bilmiyorum.

Merhaba, grupta yokum ama bildiğim kadarıyla o grup toplu alım için açılmıştı.

"Kahve Kulübü "Fellow Stagg EKG Kettle" İndirimi" isimli bir konu var, orda Togay Bey detaylıca açıklamalar yapmıştı. Oradaki mesajları okuyarak daha net bilgi edinip Togay beye de sorabilirsiniz.

tesekkurler takipteyim. (y)

Hoşgeldiniz...

Geri