• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Selam

legolalp

Üye
Konum
Fethiye
İsim
Alp
Daha fazla  
İsim
Alp
Değirmen
Molent G50
Ekipmanlar
Ikea Upphetta, Glass in Love Chemex, Cookplus French Press, Ikea Överst
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beşiktaş
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kadıköy
Ben Alp. İşitme duyumu geliştirmek için çeşitli müzikleri losless olarak dinlemeye gayret ettim. Görme duyumu geliştirmek için seyir noktalarını keşfetme zahmetinden kaçınmadım. Güzel şehirlerde bulundum ve güzel manzaralar gördüm. Tatma duyumu ise kahve sayesinde geliştirebilirim. İyi anlaştığım yegane güruh olan kitap kurtları da buralardadır tahminimce. Bir süredir forumda takılıyordum zaten. Bari bir hesap açıp iki üç etkileşime gireyim de katkım olsun diye düşündüm.
 
Son düzenleme:
Hoşgeldiniz :)
 
Hos buldum :)
 
Geri
Üst