• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Selam ben geldim :)

Hoş geldiniz.

Hoşgeldiniz

Hoş geldiniz! Cezveyi kalaylamaya başlıyorum..

Oo artık Türk kahvesi reçetelerimiz artacak, hoşgeldiniz Koray bey 👍

Geçen günlerde Deniz Hocamla yaptığınız canlı yayında Cmd de 12-13 click de de kahve öğütülebileceğini söylediniz, ben daha önceden sürekli 8 click civarı çekmeye çalışıyordum. (acaba burrler birbirine sürtecek mi diye korka korka) hemen denedim ve sonuç gerçekten muazzam, sanırım pudra kıvamı partikül boyutu da türk kahvesindeki diğer tabular gibi yıkılması gereken birşey. :(

Günaydın hoşgeldiniz :) eğer sizin için sakıncası yoksa bunu sosyal medya hesabımızdan paylaşabilir miyiz? @kahvekolik.barista

Geçen günlerde Deniz Hocamla yaptığınız canlı yayında Cmd de 12-13 click de de kahve öğütülebileceğini söylediniz, ben daha önceden sürekli 8 click civarı çekmeye çalışıyordum. (acaba burrler birbirine sürtecek mi diye korka korka) hemen denedim ve sonuç gerçekten muazzam, sanırım pudra kıvamı partikül boyutu da türk kahvesindeki diğer tabular gibi yıkılması gereken birşey. :(
evet evet aslında türk kahvesi o kadar ince öğütülen yada pudra kadar ince olacak diye birşey yok .Tabuları yıkmak gerek

Hoşgeldiniz :)

Selamlar hoş geldim iyiki geldim :cool: yakın zamanda burayı Türk kahvesi konusunda çoşturacağım (y)
Nitelikli çekirdeklerle 'yeni nesil' türk kahvesi demleme metodunu ilk kez sizin ve Kuzgun'un videolarını izleyerek öğrendim! o günden beri aldığım ve bu metoda uyacağını düşündüğüm hemen her çekirdeği mutlaka en az bir kez bu şekilde demliyorum ve bayılıyorum!(hakkını verebilmek icin Soy cezve bile aldım!)... bilmiyorum sizden önce de bu reçeteler var miydi, ama eğer yoksa(ya da ilk kez her kim keşfettiyse!), hem bu reçetelerle hem de yarışmalarda aldığınız başarılı derecelerle adınızı türk kahvesi tarihine yazdırdınız, diye düşünüyorum... bunları bilmeyenler öğrenmeli... hoşgeldiniz!

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri