• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sca Demleme Şampiyonu Alireza Razzaghzadeh Adana Brush Coffee Co. da

mtgg

Üye
Editör
İsim
Türker Gündoğdu
Daha fazla  
İsim
Türker Gündoğdu
Espresso Makinesi
Lelit MaraX
Değirmen
Comandante C40, Niche Zero
Ekipmanlar
Fellow Stagg Ekg Kettle,V60, Kalita Wave, Aeropress, Origami, Chemex, Acaia Pearl S
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Adana
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çukurova
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Seyhan
Merhaba Arkadaşlar,

Adana'da her sene bahar aylarında düzenlenen Portakal Çiçeği Festivalinde Brush Coffee bazı etkinlikler düzenliyor. Bu etkinlikler kapsamında Sca Demleme şampiyonu @Niji Coffee Co. kurucularından Kevser Atmaca ve 2022 Sca Demleme şampiyonu Alireza Razzaghzadeh 25.03.2022 tarihinde gün boyunca Brush Coffee Co. da olacak ve şampiyonada kullandığı çekirdekleri demleyecek. Etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlarımız için de Brush Coffee Co.' da "Kahvekulubü" aracılığıyla geldiklerini söyleyen arkadaşlarımız için de tüm içecek ve tatlılarda %50 indirim yapılacaktır. Ek olarak paket kahvelerde de %10 indirim yapılacaktır.

Kahvekulubü dostlarını bekliyoruz.

Son düzenleme:
Nisan’da Adana’da diyorduk (tahminim ramazandan dolayı öne almışlardır) Mart’ta Adana’da diyoruz bu sene.Kahve severler için çok iyi fırsat,müsait olursam orada olacağım.Çağatay(Brush)zaten iyi bir işletmeci aynı zamanda iyi bir baristadır,her türlü sorulara bıkmadan usanmadan cevap veriyordu, güzel bir deneyim olacak orası kesin, herkesi bekleriz festivale 👊🏻👏🏻👏🏻😊🎉

Harika haber, Cuma günü ben de orada olacağım. :)

Adanada yaşadıgım dönemde gitmiştim bu Brush Coffeeye.Çok da sevinmiştim böyle bi yerin açılmasına.Hem sohbet eder hem de güzel kahve içerim diye düşünmüştüm.Normalde böyle şeyleri hayatta yazmayı sevmem.Kimseyle herhangi bir tartışmaya girmekten çok çekinirim ancak barista ve işletmeci arkadaşın her şeyi ben bilirim tavrı o kadar çirkindi ki şimdi yazma ihtiyacı hissettim.Ayrıca kahvesi de starbuckstan halliceydi.Not:Etkinlige hiçbir şekilde gölge düşürmek istemiyorum.Sedece yazma ihtiyacı hissettim.

Adanada yaşadıgım dönemde gitmiştim bu Brush Coffeeye.Çok da sevinmiştim böyle bi yerin açılmasına.Hem sohbet eder hem de güzel kahve içerim diye düşünmüştüm.Normalde böyle şeyleri hayatta yazmayı sevmem.Kimseyle herhangi bir tartışmaya girmekten çok çekinirim ancak barista ve işletmeci arkadaşın her şeyi ben bilirim tavrı o kadar çirkindi ki şimdi yazma ihtiyacı hissettim.Ayrıca kahvesi de starbuckstan halliceydi.Not:Etkinlige hiçbir şekilde gölge düşürmek istemiyorum.Sedece yazma ihtiyacı hissettim.

Merhaba Recep Bey,

Tam olarak ne yaşandı bilemiyorum. Kahvesi iyidir ya da kötüdür yorumlamıyoruz açıkçası sadece Sca demleme yarışmasında birinci olan bir yarışmacıya ev sahipliği yaparak etkinlik düzenlemiş olması beni mutlu etti ve paylaşmak istedim. Sonuçta Adana'da kaç tane demleme şampiyonunun workshop ına katılma fırsatı bulduk 😅

Merhaba Recep Bey,

Tam olarak ne yaşandı bilemiyorum. Kahvesi iyidir ya da kötüdür yorumlamıyoruz açıkçası sadece Sca demleme yarışmasında birinci olan bir yarışmacıya ev sahipliği yaparak etkinlik düzenlemiş olması beni mutlu etti ve paylaşmak istedim. Sonuçta Adana'da kaç tane demleme şampiyonunun workshop ına katılma fırsatı bulduk 😅
Merhaba,kesinlikle haklısınız.Konunun yeri burası degildi ancak o mekanın ismini görünce yazmak istedim.Sebebini de yazdım.Kahveye dönecek olursak da Adana gibi güzel bi şehirde böyle etkinliklerin oldugunu bilmek sevindirici..

Merhaba,kesinlikle haklısınız.Konunun yeri burası degildi ancak o mekanın ismini görünce yazmak istedim.Sebebini de yazdım.Kahveye dönecek olursak da Adana gibi güzel bi şehirde böyle etkinliklerin oldugunu bilmek sevindirici..
Yeri gelmişken bir ek yapayım, bu işletmeye özel değil genele... Bilin ki bizler gibi sırf bu konuyu sevdiği ve hobi olarak benimsediği için, belli bir deneyim sahibi de olduktan sonra sizler kahveyi o işletme sahipleri ya da baristalardan cok daha iyi biliyor ve tanıyor olabilirsiniz... konu insanda, o konuyu ne kadar sevip arastirdiginda ve bir ölçüde deneyim sahibi olduğunda bitiyor... kimseyi gözümüzde çok da büyütmeyelim...

Merhaba Arkadaşlar,

Adana'da her sene bahar aylarında düzenlenen Portakal Çiçeği Festivalinde Brush Coffee bazı etkinlikler düzenliyor. Bu etkinlikler kapsamında Sca Demleme şampiyonu
@Niji Coffee Co. kurucularından Kevser Atmaca ve 2022 Sca Demleme şampiyonu Alireza Razzaghzadeh 25.03.2022 tarihinde gün boyunca Brush Coffee Co. da olacak ve şampiyona da kullandığı çekirdekleri demleyecek. Etkinliğe katılmak isteyen arkadaşarımız için de Brush Coffee Co.' da "Kahvekulubü" aracılığıyla geldiklerini söyleyen arkadaşlarımız için de tüm içecek ve tatlılarda %50 indirim yapılacaktır. Ek olarak paket kahvelerde de %10 indirim yapılacaktır.

Kahvekulubü dostlarını bekliyoruz.
Biz de ek olarak belirtmek isteriz ki orada olacağımız için büyük mutluluk duyuyoruz. ⭐

Geri