• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Sage SDC450 BSS/A Kahve Makinesi İndirimi - EnPlus

frturk

Aktif Üye
Konum
İzmir
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Comandante C40 / Red Clix
Ekipmanlar
Hiroia Jimmy Brewing Scale, Delter Coffee Press, Origami Dripper, Bonavita Immersion Dripper, V60 Dripper, Konchero Kettle
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Bayraklı
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Bornova
Enplus, SAGE SDC450 BSS/A modelinde (CAM DEĞİL TERMOS KARAF) indirim yapmış. 2999 TL yerine 2299 TL yapmışlar fiyatını. Muadili sayılabilecek Moccamaster'dan farklı opsiyonlara sahip bir makine. Ürün linkinde açıklamaları mevcut. İndirimle birlikte Moccamaster'ın güncel fiyat seviyesine düşmüş ancak şahsi tercihim Moccamaster olurdu :) Döviz kurlarındaki artışları göz önüne alırsak indirim oranı iyi duruyor. Düşünen varsa; SAGE SDC450 BSS/A KAHVE MAKİNESİ
 

Harmanyeri

Üye
Konum
İstanbul
İsim
Hamza
Daha fazla  
İsim
Hamza
Espresso Makinesi
Philips EP2231/40
Değirmen
Commandante C40
Ekipmanlar
Konchero gooseneck kettle
Makine gerçekten de güzel görünüyor. Ama bu fiyatlara çıkamayıp yine de iyi bir şey isteyen için wmf'nin termos karaflı şu modelini öneririm, bir süredir severek kullanıyoruz.

 
Üst