• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
  Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
 • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thewind

Üye
Konum
İstanbul - Anadolu Yakası
İsim
Ali
Daha fazla  
İsim
Ali
Değirmen
C40 / Lido-3 / Baratza Virtuoso
Ekipmanlar
V60 /Origami Dripper / Aeropress / Americanpress / Mokapot / Kruve / Gabi Master B
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Maltepe
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kartal
merhaba,

diğer forumdaki ilanımı buraya taşıdım;

bir süredir kullanmadığım, hem mutfakta yer açılması hem de yeni ekipmanlara ufak da olsa bütçe yaratması için, ağustos 2018 tarihinde yurt içinden almış olduğum russell hobbs 22620-56 model filtre kahve makinesi satılıktır.

diğer filtre kahve makinelerinden farklı bir duş sistemine sahip. resimlerden ve sitesinden inceleyebilirsiniz. zaman ayarı sayesinde istediğiniz saatte kahvenizi hazır hale getirebiliyor. pek fazla tecrübe etmediğimden tam olarak hatırlayamadım ama; demleme tamamlandıktan sonra cam karaf içerisindeki kahveyi 1 saat kadar sıcak tutuyor. daha sonra kendi kendine kapanıyor. ben sabah 5:45'e kuruyordum. demleme tamamlandıktan sonra termosa aktarıp çıkıyordum.

makinede aroma özelliği yok. bundan dolayı demleyeceğiniz kahve için çekirdek miktarı ve suyu önceden tartıp doldurmalısınız. aksi durumda haznedeki tüm suyu kullanıyor. karaf hariç kullanılan tüm malzemeler plastik ancak ben kullandığım süre içerisinde hiç sorun yaşamadım.

makinenin resimlerini ekleyemedim ama çok çok temiz durumda. kutusu, faturası ve koruyucu ambalajlarına kadar herşeyi mevcut.

istanbul - maltepe'ye ulaşım konusunda sorunu olmayan arkadaşlar arzu ederlerse gelip, görüp, test ederek ve elbette kahve içerek
:)
teslim alabilirler. yine ayrıca istanbul anadolu yakası için elden teslim, diğer illere alıcı ödemeli olarak kargo yapabilirim.

fiyat: 250tl
 

Ekli dosyalar

 • 1.jpg
  1.jpg
  25.4 KB · Görüntüleme: 28
 • 2.jpg
  2.jpg
  69.3 KB · Görüntüleme: 29
 • 3.jpg
  3.jpg
  55.9 KB · Görüntüleme: 27
arkadaşlar satış günceldir. şu ara forumda filtre kahve makinalarına çokça bakılıyor. alternatif olarak düşünebilirsiniz. ürün durum olarak çok temiz ve gerçekten iyi demleme yapıyor.
 
Satılmıştır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst