• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satılık Rommelsbacher EKM 300 Kahve Değirmeni/Öğütücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İsim
Can Cirpan
Daha fazla  
İsim
Can Cirpan
Herkese selamlar,

Geçtiğimiz hafta deneme videosu çekme amaçlı almış olduğum ve en fazla 150 gr kahve öğütmüş olduğum, Rommelsbacher EKM 300 model Kahve Değirmenini kutusuyla ve faturasıyla her şeyiyle birlikte satıyorum.

Sıfırından tek farkı kutusundan çıkarılmış olması. Özellikle V60, Chemex, French Press gibi demleme yöntemleri için ideal bir otomatik makine. Tchibo'da EKM 200 modelinin 899 liraya satıldığını gördüm. Bu doğrultuda bu modeli de 1000 TL'ye satacağım. İsterseniz fotoğraf, video vs. her şey gönderebilirim.

FİYAT: 1000 TL

İstanbul'da elden teslim. Diğer illere alıcı ödemeli kargo ile gönderebilirim.

Sağlıklı günler dilerim,
Selamlar

WhatsApp Image 2020-11-25 at 12.36.05 (1).jpeg
WhatsApp Image 2020-11-25 at 12.36.05.jpeg
 
Son düzenleme:
Merhaba,

Katkınız için çok teşekkür ederim. Ürün, amazon almanya'dan alındı. Garanti süresi boyunca bir sorun yaşanıldığı taktirde Amazon'a başvurulabilir. Amazon bu konuda çok yardımcı. Ya yenisi verilir, ya tamir edilir, ya ücret iadesi ya da muadili verilir.

İletişime geçildiği takdirde, ürünle ilgili tüm bilgiler de ayrıntılı olarak tabii ki verilecektir.

Sevgilerle,
 
Hali hazırda 955 TL'ye amazon almanya'dan alınabilirken ilginç bir fiyat belirleme olmuş
Merhaba,

Katkınız için çok teşekkür ederim.

Fakat aldığım dönemde euro ve dolar kurunun daha yüksek olmasından dolayı, 1000 TL'nin üzerinde almıştım. Kaldı ki gümrük işlemlerinden ve bekleme süresinden dolayı neredeyse sıfır bir ürünün bu fiyata alınabilmesinin makul olduğunu düşünüyorum.

cafemutfak, n11 gibi sitelerde Rommelsbacher EKM 200'ün (EKM 300 değil) 1200 liralardan başlayarak satıldığı da bir diğer gerçek.

Son olarak; amazon.de'den ucuza alınabilecek bir çok makine var, o zaman burada 1.5 - 2 katına satış yapan bütün kahve firmalarına "ilginç fiyat" belirledikleri eleştirisini getirmek lazım.

Sevgilerle,
 
bu hafta satılmaz bu ;) haftaya allah kerim :)
 
hocam indirim haftasında amazon alamanyadan ithallerde indirim var iken satılması pek olası değil ancak sonrasında elbette ki ilgilenen olacaktır. neticede memleketteki tüm kahveseverler bu hafta değirmen almayacak ;)
 
Amazon.de'den sipariş edilirse şu anda 128,52 Euro'ya yani 1220 TL'ye geliyor. Daha ucuz kargo seçeneği yok.
1607327278593.png
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst