• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Rocket Appartamento kahvede yanık kauçuk kokusu ve tad problemi

Peker

Yeni Üye
İsim
Peker
Daha fazla  
İsim
Peker
Merhabalar

E61 grup baslikli Rocket appartamento kullanicisiyim. Bakimlari gectigimiz sene yapildi.

Her sabah makinemi 30 dk isittiktan sonra, kahve yapmadan once yaklasik 15-20 saniye kadar grup basligini sogutabilmek icin boşa su akıtıyorum.

Buna ragmen son iki gundur ilk yaptigim kahvede hem kahve posasinda hem de kahvenin kendisinde yanık kaucuk tadi ve kokusu oluyor.

Bir yudum alinca girtlagima yapisiyor ve kahveyi döküyorum.

2. Kahveden sonra normale donuyor ama bu koku tum mutfaga yayilacak kadar kuvvetli.

Grup basligi silikonunda da hicbir hasar yok.

Sorun ne olabilir?

Geri