• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Roast and Found (RAF) - İzmir

teyyaredenkahve

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Levent
Kurucusu (@TheGoat ) Serkan Sağsöz'ü Kahve Kulübü Akşam Sohbetleri 6. Bölüm'de konuk etmiştik.

Kemtuz

Üye
Daha fazla  
Ekipmanlar
Nespresso, v60,chemex, french press, tchibo elektrikli lahve değirmeni
Çok güzel bir sohbetti

irfbor

Aktif Üye
İsim
İrfan Bora
Daha fazla  
İsim
İrfan Bora
Değirmen
Comandante
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beykoz
Mükemmel bir sohbetti izlerken çok zevk aldım. Ayrıca markanın ismi olsun logosu olsun görsel açıdan çok hoşuma gidiyor. Kahvelerinide elimden geldiğince denemeye çalışıyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Ceren Aksu

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante C40
Ekipmanlar
Hiroia Jimmy, Fellow Stagg Ekg, Origami Dripper, Delter Press, V60 Kasuya Dripper, V60 Dripper, Aeropress
Sohbet çok keyifliydi ve kendisini tanımama vesile oldu. Daha önce kahvelerini görüp merak ettiğim, ismini sıkça duyduğum bir kavurucuydu.
Bizlerle paylaştığı yarışma kahvesi ile oldukça farklı bir kahve deneyimi yaşamamızı sağladı 😌
Diğer kahvelerini de denemeyi düşünüyorum ilerleyen zamanlarda 🌿