• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Satıldı Rancilio Rocky D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gergingörünüşlüadam

İyi Bilinen Üye
Editör
Konum
Ankara
Merhaba arkadaşlar. Espresso tüketmeyi uzun süre önce bırakmam sebebiyle filtre odaklı bir makineye geçeceğim için öğütücümü satıyorum.
Yurtdışından ikinci el aldım. Aldığım adam burrlerin 2017'de yenilendiğini söyledi. Fotoğraflarda da görebileceğiniz üzere burrlerde aşınma kırılma yoktur. Öğütücüyle 15 kg civarında öğütüm yaptım. Eskimiş cıvataları da yenileriyle değiştirdim. Makineyi temizlediğim bir zaman cıvatayı sökerken fazla bastırdığım için alttaki tabla kırıldı. Öğütümünde bir sorun yok. Malum foruma öğütüm fotoğraflarını eklemiştim.
Buradan bakabilirsiniz.

Ankara içi elden teslim, dışına da alıcı ödemeli kargo ile gönderebilirim.
Fiyat pazarlıksız 800 ₺. Daha düşük tekliflerle vaktimi almayın.
Üstüne para vererek Comandante ile takas düşünürüm.

IMG_20200426_204051.jpg
 

gergingörünüşlüadam

İyi Bilinen Üye
Editör
Konum
Ankara
Serdar Bey'e ispiyonlanmıştır.Tabii ki şaka arkadaşlar. İlanın üstünden geçen 3 ayda 3 kg daha öğütüm yaptım. Şehir dışından alırsanız kargoyu da ben karşılayacağım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst