• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

R.O.R Cafe & Roastery

Online satışı var mı, biliyor musunuz?
 
Şerif Başaran'ın arkadaşıma tavsiyesiyle Ankara'da buraya 2016 Ağustos'unda gittik, hafızam beni yanıltmıyorsa. Hep memnun kaldık, samimiyetlerinden, kahvelerinden, mekanlarından. Eve çekirdek de alırdım ara sıra. Uzun zamandır herhangi bir çekirdeğini denemedim gerçi. Faaliyetlerini geliştirerek büyütmeleri temennisiyle.
 
Web sitesi: https://www.rorcafe.com/
Instagram: https://www.instagram.com/rorcaferoastery/

Bahçelievler'de karşılıklı iki mekanın yanısıra Ümitköy'de Galleria AVM'nin arka sokağında da güzel bir mekanları var:

Bahçelievler📍Y.Bahçelivler Mah. 70.sok. No:17/A
Bahçelievler 2 📍Y.Bahçelivler Mah. 70.sok. No:26/A
Ümitköy📍Mutlukent Mah. Mutluköy Sit. 1948 sok. No:2
 
ROR'dan geçen hafta bir paket Etiyopya Yirgacheff çekirdek aldım. V60'ta çok güzel fincanlar elde ettim. Bitmek üzereymiş, tavsiye ediyorum:
 
Bugün yeni kahvelerinden Ethiopia Aricha aldım. Beğendim, Ankara'da olanlara öneriyorum.

#v60
 
Evde kahvem bitmişti ve Getir'de çekirdek kahve getirdiklerini görünce bir paket Colombia El Encanto - Natural aldım. Demledigime pişmanım. Siz de pişman olmayin diye yazıyorum 😁
 
Geri
Üst