• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Pitcher, tamper, tamper matı önerisi

Latte art için kullanacağım pitcher arıyorum, belki konuyu yanlış yerden açtım fakat bu ürünleri alabileceğimiz siteler neler, alternatifleri var mıdır ? Perfettodan indirim alabilir miyiz ya da 😁
 
58 mm tamper ve leveler satıyorum motta marka alım satım bölümünde konusu mevcut isterseniz bir bakın derim :)
 
Tamper konusunda @mtgg ile irtibata geçebilirsin. Pitcher konusunda açıkça ilk denemeleri standart pitchera yuvarlak bileme çubuğu ile sivriltip kullanabilirsin yada escobarista yeni ürünler getirdi( yarışmaya katılacaksan tavsiyem bu firmalara mail atıp sponsor olmalarını istemen olur)
 
Geri
Üst