• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Peugeot Kronos

Bu markanın karabiber değirmeni pek bir tutuluyor. El değirmenlerine bakarken Peugeot Kronos modelini gördüm. Kendi sitesinde 99 Euro ama Cafemarkt'ta 400 lira.

İnternette inceleme namına pek bir şey yok tanıtım videosundan başka:

Alınır mı dersiniz?

bence gideri var. fiyatları biraz yukarıda olmakla beraber, oldukça kaliteli mutfak ekipmanları ve aletleri yapıyorlar.

Peugeot'un asıl işi tuz/karabiber öğütücülerdir. Öğütme işini biliyorlar diyebiliriz :)

Seramik değirmenlerin o fiyatlara yaklaştığı yerde çelik burr bu fiyata denenebilir.

Önceki forumda bi arkadaş öğütüm kalitesini falan atmış bakabilirsiniz.

Seramik değirmenlerin o fiyatlara yaklaştığı yerde çelik burr bu fiyata denenebilir.

Çelik olması ilginç, gerçekten fiyat fena sayılmaz. Peugeot @Kdundar’ın da dediği gibi aslında değirmen firması olarak başlamıştır üretime ama ihtiyaçlara cevap verecek bir değirmen üretebilirler mi orasını deneyen söyleyebilir ancak. Yani forum kurban istiyor 😃

Ürünü kullanan arkadaş var mı acaba? Bende almayı düşünüyorum ama pek bir bilgiye rastlamadım ürün hakkında

Amazon product ASIN B07KCDCW59
Burada 11 adet yorum var. Genel olarak espresso ve türk kahvesi öğütmenin zor olduğundan bahsedilmiş. Alt kısım büyük olduğu için tutuş ergonomizi ince öğütümlerde zorladığından bahsedilmiş. Timemore almak istemeyenler için değerlendirilebilir gibi duruyor.

Amazon product ASIN B07KCDCW59
Burada 11 adet yorum var. Genel olarak espresso ve türk kahvesi öğütmenin zor olduğundan bahsedilmiş. Alt kısım büyük olduğu için tutuş ergonomizi ince öğütümlerde zorladığından bahsedilmiş. Timemore almak istemeyenler için değerlendirilebilir gibi duruyor.
Time more almak isterdim ancak gelmez herhalde. Onun için bekelemk gerekecek.

Bahsettiğiniz incelemeyi bulamadım, paylaşabilmeniz mümkün mü?
Link de verebilirim ama Forum kurallarına aykırı olabilir diye eklemedim. "Espresso Için Değirmen/elektrikli Öğütücü Önerisi", topiğinde Emxone isimli kullanıcı'nın yorumları ve çeşitli ayarlarda öğütülmüş fotoğrafları var. Kendisinin olumlu görüşleri ve fotolara istinaden birkaç kişi daha aldı.

Link de verebilirim ama Forum kurallarına aykırı olabilir diye eklemedim. "Espresso Için Değirmen/elektrikli Öğütücü Önerisi", topiğinde Emxone isimli kullanıcı'nın yorumları ve çeşitli ayarlarda öğütülmüş fotoğrafları var. Kendisinin olumlu görüşleri ve fotolara istinaden birkaç kişi daha aldı.
Teşekkür ederim, ben de baktım ama pek bilinmediği için almaktan vazgeçtim. Hario nun mini plus ürününü bir süre işimi görsün diye almaya karar verdim.

Merhaba , yeni aldım bu ürünü. 2 gündür kullanıyorum. Tutarlı öğütüyor. Ve evet ince öğütümde biraz güç istiyor ama ben rahatsız olmadım . Hassas tartım olmadığı için gr/süre bilgisi paylaşamıyorum.

Merhaba , yeni aldım bu ürünü. 2 gündür kullanıyorum. Tutarlı öğütüyor. Ve evet ince öğütümde biraz güç istiyor ama ben rahatsız olmadım . Hassas tartım olmadığı için gr/süre bilgisi paylaşamıyorum.
Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim günlerdir bu değirmeni mi alsam yoksa beklemeyi göze alıp Timemore mu sipariş etsem diye düşünüyordum. Sanırım Peugeot Kronos yönünde ilerleyeceğim . :)

Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim günlerdir bu değirmeni mi alsam yoksa beklemeyi göze alıp Timemore mu sipariş etsem diye düşünüyordum. Sanırım Peugeot Kronos yönünde ilerleyeceğim . :)
Rica ederim :) Bende timemore u gelmesini beklemek istemediğimden bunu aldım. Şimdilik herşey yolunda gibi görünüyor .

Geri