• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Spada Coffee Roastery olarak seçildi. Bu konudan Mayıs ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Peck Coffee

ertk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Comandante c40 Nitro Blade, Baratza Encore
Eskişehir, kafe konusunda oldukça çeşitliliği olan bir şehir. Kısa süreli seyahatlerde, bu çok çeşitli kafeler arasında kötülerine veya keyifsiz ortamlara denk gelmek de çok olası. Peck, hem ortamıyla hem sunduğu kahve çeşitliliğiyle hem de tatlılarıyla, benim, her Eskişehir seyahatimde gittiğim bir kafe.

Coffeelog'un 9. bölümünde de bu samimi mekanı anlattım.

Peck, Kronotrop, Boxx ve Coffee Department çekirdeklerini kullanıyor. Eskişehir'de birçok nitelikli kafe gezmiştim, Peck, Kalita demleme yöntemini menüsünde bulundurarak da bendeki olumlu değerini biraz daha arttırmıştı. Ve çekim için gittiğimde de Kalita demleme yöntemiyle, Coffe Department'in, Acacia çekirdeğini denemiştim.

Kafe, kahveleri ve tatlıları hakkındaki videomu izlemek isteyenler için:

 
Üst