• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Peak-Water Türkiye Distribütörlüğü

Globally

İyi Bilinen Üye
İsim
Yiğit KOÇYİĞİT
Daha fazla  
İsim
Yiğit KOÇYİĞİT
Merhaba!

Bu güzel anlaşmayı sizlere duyurmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. Globally, PeakWater Türkiye Distribütörü olmuştur.
Ülkemizi ve Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ve ekonomik şartlara rağmen yeni ekipmanlar getirmeye devam ediyoruz.

Kahve kalitenizi üst noktaya taşıyacak bu ekipman müthiş insanlar tarafından tasarlandı ve geliştirildi.

Water For Coffee (Kahve için su ) Kitabının yazarları Maxwell Colonna-Dashwood, Christopher H. Hendon tarafından geliştirilen Dünyanın ilk ayarlanabilen filtreli su sürahisi PeakWater.

Bu sefer anlaşmamızdaki heyecandan dolayı biraz erken duyuru yaptık. Ürünler hakkında bilgileri ilerleyen günlerde daha detaylı paylaşımlar olacaktır.(Ürün fiyatı, Ne zaman stoklara geleceği, Filtrelerin kullanım ömürleri, Eski bitmiş filtrelerin geri dönüşümü gibi)

Ayrıca bu güzel insanlar Peakwater için " Project Waterfall “adlı bir yardım kampanyası yapıyorlar

Satılan her sürahiden bir kısım Project Waterfall'a gidecek ve Etiyopya'daki kahve yetiştiren topluluklara temiz içme suyu getirmeye yardımcı olacak.

Saygılarımızla
Globally

cmshn

Aktif Üye
İsim
Cem
Daha fazla  
İsim
Cem
Değirmen
Timemore C1
Ekipmanlar
Güral Kalita, Aeropress, Electrolux EKF7800
Süper haber, en yeni ekipmanlara hızlıca ulaşmamızı sağlayan Gelbura ekibine çok teşekkürler 👏👏👏

msacid

İyi Bilinen Üye
İsim
Mustafa Sacid
Öncelikle hayırlı olsun, çok güzel bir haber.

Ürünün kendi fiyatı önemli tabi ama ondan daha önemli olanın filtrelerle ilgili haberler olduğunu düşünüyorum.

Zira ürünü bir sefer alsak da, belli periyotlarda sürekli filtreye ihtiyaç duyacağız.

tekrar hayırlı olsun, bu tarz nice güzel haberlerinizi duymak temennisiyle...

Florbongg

Üye
İsim
Furkan
Daha fazla  
İsim
Furkan
Değirmen
Molent G50
Ekipmanlar
Hario V60 , Aeropress
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beşiktaş
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Avcılar
Başlığı okumaya başlayınca anlık bir heyecana kapıldım :)) Merak ettiğim bir üründü. Yeni ekipmanları bu kadar kolay ve ulaşılabilir kılma adına Gelbura ekibine çok teşekkürler🙏

tolilow

İyi Bilinen Üye
İsim
Tolga
Daha fazla  
İsim
Tolga
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Üsküdar
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kadıköy, Beşiktaş
Filtreler şarj olabilecekse eğer çok satış yapar. Hayırlı olsun.

ttuna64

Aktif Üye
İsim
Tuncay
Daha fazla  
İsim
Tuncay
Espresso Makinesi
Lelit Elizabeth + Grace
Değirmen
Breville BCG 820 ,600,Tımemore Chestnut G1
Ekipmanlar
Harıo v60 dripper,Epınox coffee syphon,Hand made cold drıp,Home Coffee Roaster wıth Artisan
Merhaba!

Bu güzel anlaşmayı sizlere duyurmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. Globally, PeakWater Türkiye Distribütörü olmuştur.
Ülkemizi ve Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ve ekonomik şartlara rağmen yeni ekipmanlar getirmeye devam ediyoruz.

Kahve kalitenizi üst noktaya taşıyacak bu ekipman müthiş insanlar tarafından tasarlandı ve geliştirildi.

Water For Coffee (Kahve için su ) Kitabının yazarları Maxwell Colonna-Dashwood, Christopher H. Hendon tarafından geliştirilen Dünyanın ilk ayarlanabilen filtreli su sürahisi PeakWater.

Bu sefer anlaşmamızdaki heyecandan dolayı biraz erken duyuru yaptık. Ürünler hakkında bilgileri ilerleyen günlerde daha detaylı paylaşımlar olacaktır.(Ürün fiyatı, Ne zaman stoklara geleceği, Filtrelerin kullanım ömürleri, Eski bitmiş filtrelerin geri dönüşümü gibi)

Ayrıca bu güzel insanlar Peakwater için " Project Waterfall “adlı bir yardım kampanyası yapıyorlar

Satılan her sürahiden bir kısım Project Waterfall'a gidecek ve Etiyopya'daki kahve yetiştiren topluluklara temiz içme suyu getirmeye yardımcı olacak.

Saygılarımızla
Globally
Yiğit bey
Yakın zamanda IMS ile ilgili bunun gibi güzel haberlerinizi bekliyoruzz

• Like
Tepkiler: xtg

Alizrl

Aktif Üye
İsim
Ali zorlu
Daha fazla  
İsim
Ali zorlu
Filtre sorunu çözüldükten sonra (cafec) geriye bir su sorunu kalıyordu, o konunun da çözüleceğini duymak güzel 😊 geriye çok bir problem kalmıyor iyi kahve için. Elimize kuvvet 😊

mimds

İyi Bilinen Üye
İsim
Denizhan
İşte budur! 1 ayı aşkın süredir kullandığım ve çok memnun olduğum ürün artık tüm kahveseverlerin ulaşabileceği kadar yakına geliyor! Daha önemlisi sürdürülebilirlik açısından yedek filtrelerin ve ömrü bitenlerin şarj edilebilme imkanının da geliyor olması! Reklam gibi olacak ancak hem kullandığım hem de firmaların hiç biri ile herhangi bir ticari bağım olmadığı için rahatlıkla söyleyebilirim ki evde, orada, burada kahve demleyen tüm arkadaşların fincan kalitesi ciddi şekilde fark edecek ve rahatlıkla kahve dükkanlarına eş değer fincanlar demleyebilecekler... Su, su, su diye söyledik durduk, ne kadar fark yarattığını kullanınca daha iyi anlayacaksınız... Getirenlere şimdiden teşekkürler!

Son düzenleme:

ErkanB

Aktif Üye
İsim
Erkan Bozdemir
Daha fazla  
İsim
Erkan Bozdemir
Espresso Makinesi
Flair Espresso Pro2
Değirmen
Mahlkönig Vario, Comandante C40
Ekipmanlar
Hiroia Jimmy, Konchero kettle, Beem Pour Over, Melodrip, V60, Delter Coffee Press, Aeropress, Origami, Kalita155, Dripster
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Bursa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Nilüfer
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Nilüfer
Facebook
erkan.bozdemir
Twitter
ErkanBzdmr
güzel haber, oldukça merak ettiğim bir üründü,tebrikler

Emxone

İyi Bilinen Üye
İsim
Emrah
Daha fazla  
İsim
Emrah
Değirmen
Comandante
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Beylikdüzü
Çok güzel haber umarım en kısa sürede satışa çıkar

akominko

Üye
İsim
Akın
Daha fazla  
İsim
Akın
Espresso Makinesi
Sage Barista Express
Değirmen
Comandante C40 Nitro Blade
Ekipmanlar
Hario V60 02 (Cam), Origami M, Delter Coffee Press, Melodrip, LilyDrip, Bodum Chambord French Press 8-Cup, Aeropress, Fellow Prismo, Acaia Pearl S
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
Merhaba!

Saygılarımızla
Globally
Kahve Masası'nda Yiğit Bey ipucu vermişti. Çok sevindim bu habere, tebrik ediyorum.

kavebit

İyi Bilinen Üye
İsim
Mehmet
Daha fazla  
İsim
Mehmet
Değirmen
Comandante, Timemore Slim
Ekipmanlar
Cafelat Robot, V60, Kalita, Chemex, Origami, Aeropress, Delter, Soy, Kompresso..
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Altındağ
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Çankaya
Mayıs ayında almayı düşünüyordum kendileri ile yazıştım falan sonra filtre temini sıkıntısından dolayı vazgeçmiştim. Fikir değişitirip bu hafta sipariş verecektim tam bu haberi gördüm. Beklemeye geçtim. Güzel haberleri bekliyorum. 👍

aslan007

Yeni Üye
İsim
Ali
Daha fazla  
İsim
Ali
Espresso Makinesi
Gemilai Crm3605
Değirmen
1zpresso Je Plus
Ekipmanlar
Plastik V60, Lilydrip, Buono Kettle, Timemore Black Mirror
Çok çok sevindiğim bir haber, fazlasıyla önemli bir konuya çözüm olacağını düşündüğüm bir ekipman

Sizin önerdiğiniz ingiliz tuzu ve karbonatla, damla su ile çözelti hazırladım. Artık bu çözeltiyi kullanıyorum. Ciddi şekilde fark yarattı. Peak water buna alternatif mi yoksa ikisi birlikte daha iyi sonuçlar mı alınıyor?

Kahveciningalaksirehberi

İyi Bilinen Üye
Editör
Sizin önerdiğiniz ingiliz tuzu ve karbonatla, damla su ile çözelti hazırladım. Artık bu çözeltiyi kullanıyorum. Ciddi şekilde fark yarattı. Peak water buna alternatif mi yoksa ikisi birlikte daha iyi sonuçlar mı alınıyor?

Iıı, zor soru, ama çözelti bir tık üstün. Kontrol tamamen sizde, ve baz aldığınız suya çok da bağımlı değilsiniz. Ama Peak’i ev kullanıcısına hitap eden mükemmel bir ürün olarak görüyorum, bunu eski forumda ve ilk mesajlarımda hep yazdım, getirtmeyi dahi düşündük...