• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satılık Over Pressure Valve - OPV (Her makineye uygulanabilir)

Ürünün Fiyatı
200

krmbyl

Üye
İsim
Kerem
Daha fazla  
İsim
Kerem
Espresso Makinesi
Kendi makinesini yapmaya çalışıyor
Merhaba,

Kendi tasarlamış olduğum bir ürün. Teknik bilgiler datasheet'te mevcuttur, bağlantı diyagramı eklenmiştir.

Her espresso makinesine uygun ara parçalar ile bağlama imkanınız bulunmakta, manometresi olmayan kullanıcılar için 0-12 bar arası istedikleri basınç değerine ayarlayıp gönderim imkanı mevcut.

Gövde malzemesi: Pirinç
İç parçalar: Paslanmaz çelik

OPV: 300 TL

Çalışma videosu

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.03.59.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.03.59.jpeg
    149.3 KB · Görüntüleme: 417
  • DEFH00000160103 - Datasheet-TR-1.jpg
    DEFH00000160103 - Datasheet-TR-1.jpg
    70.2 KB · Görüntüleme: 449
  • OPV-Baglanti Diyagrami.png
    OPV-Baglanti Diyagrami.png
    281.1 KB · Görüntüleme: 369
  • IMG_20210427_121914.jpg
    IMG_20210427_121914.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 278
Son düzenleme:
Alana da satana da hayırlı uğurlu olsun. Keşke biz de anlayabilseydik ne olduğunu :LOL:

“didiklerin iyi gibi emme bişi anlamadık”

Espressosal bir vaziyet olduğu belli ama...
Haha :) Ev tipi espresso makineleri fabrika cikisli 15 bara ayarli oluyorlar. Kimisinde opv yani over presure valve bulunuyor. O valf ile basinci 9 bara getiriyoruz. Ideal basinc 9 bar olarak goruluyor. Bu parca kimi makinelerde yok o yuzdenarayistayiz :)

Beko/arçelik e sığarsa ben de alayım bir tane

sevgili @seffa sayesinde benim arçelikte de takılı gayet güzel kullanıyorum.

Ocak ayına girince bende bir tane alacağım @seffa hocam onay verdiyse tamamdr 👍

Geri