• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Origami Dripper | Videolu Anlatım

ertugrulk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Comandante c40 Nitro Blade, Baratza Encore
Ekipmanlar
Hario V60 02, French Press, Delter Press, Kalita Wave 185, Chemex 3 Cup, Konchero Isı Ayarlı Kettle
Gününüz güzel olsun.

Origami dripper, son zamanlarda çok konuşulan yeni demleme ekipmanlarından biri. "V60" veya "kalita" varken de origamiye gerek var mı, emin değildim(artık eminim). Deneyimledikten sonra video çektim ve almayı düşünenler veya kararsız kalanlar için paylaşmak istedim.

Siz de deneyimlerinizi paylaşırsanız, ekipman olarak elinde bulunanlara ya da almayı düşünenlere rehber oluşturabiliriz.

jackjoker

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Ekipmanlar
Delter Coffee Press, Aeropress, Comandante c40, V60, Konchero, Hario Tarti
anlatım şahane. güzel bir inceleme olmuş. şuan sizden aldığım aeropress ile demlediğim peru kahvesini yudumlarken izliyorum :)

ertugrulk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Ekipmanlar
Hario V60 02, French Press, Delter Press, Kalita Wave 185, Chemex 3 Cup, Konchero Isı Ayarlı Kettle

ertugrulk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Ekipmanlar