• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Online Kahve Çekirdeği Arama Tablosu

selamet

Üye
Editör
İsim
Gökhan Selamet
Daha fazla  
İsim
Gökhan Selamet
Merhaba,

Bir kahve sever olarak foruma yeni katıldım. Malum korona günlerinde günlük ritüelimizden daha farklı bir yaşantı içersindeyiz. Şahsen bu günlerde hem kahveyi daha fazla tüketmeye hem de cafeler kapalı olduğu için daha fazla demleme yapar bir pozisyonda buldum kendimi.

Çekirdek satın alırken bu sürecin nasıl uzun zaman aldığını farkettim. Bir çok taze kavurum yapan web sitelerinde teker teker dolaşmak mecburiyetindeydim. Hem farklı lezzetler denemek için, hemde uygun fiyatlı alternatifleri değerlendirmek zaman harcıyoruz. Site sayısının fazla olması ve her satıcıda birden fazla çekirdek tiplerinin bulunması, bu işin artık daha kolay bir hale gelmesi gerektirdiğini düşündürdü bana. Bu neticede bir projeye başladım.

Online çekirdek satışı yapan kavurucuların kahve çeşitlerini, fiyatları ile birlikte bir tabloda toparladım. Tablo günlük güncelleniyor, arama ve sıralama fonksiyonlarıda mevcut. Kişisel ihtiyacımı gidermek için başladığım proje, bir çok kahve severe yardımcı olabilicek bir hal aldı.

Proje daha çok yeni. Bir çok site için teker teker uğraşmak oldukça zaman alıcı.Daha hem eksik siteler var, hemde olsa güzel olur dediğim ama ekleme fırsatını bulamadığım fikirler var. Arada hatalar olabiliyor.

Forumda ki ilk konumda, bu yeni projemi siz kahve severlerin beğenisine sunmak isterim.

Kahve Çekirdek Tablosu

Çok güzel bir uygulama olmuş gerçekten emeğinize sağlık

Muh-te-şem!

Bir de indirimler eklenebilir küme şeklinde 🙏🏻

Hoşgeldiniz, emeğinize sağlık.

Süper uygulama! Sitelerden otomatik mi çekiyor, yoksa siz elle mi giriyorsunuz? Tek tek uğraşmak zaman alıcı demişsiniz de, ona istinaden...
Otomatik çekiyor. Tek tek uğraştığım bütün siteden çekebilmesi için olan kısım. Takdir edersiniz ki hiç bir site aynı değil.

Merhaba,

Bir kahve sever olarak foruma yeni katıldım. Malum korona günlerinde günlük ritüelimizden daha farklı bir yaşantı içersindeyiz. Şahsen bu günlerde hem kahveyi daha fazla tüketmeye hem de cafeler kapalı olduğu için daha fazla demleme yapar bir pozisyonda buldum kendimi.

Çekirdek satın alırken bu sürecin nasıl uzun zaman aldığını farkettim. Bir çok taze kavurum yapan web sitelerinde teker teker dolaşmak mecburiyetindeydim. Hem farklı lezzetler denemek için, hemde uygun fiyatlı alternatifleri değerlendirmek zaman harcıyoruz. Site sayısının fazla olması ve her satıcıda birden fazla çekirdek tiplerinin bulunması, bu işin artık daha kolay bir hale gelmesi gerektirdiğini düşündürdü bana. Bu neticede bir projeye başladım.

Online çekirdek satışı yapan kavurucuların kahve çeşitlerini, fiyatları ile birlikte bir tabloda toparladım. Tablo günlük güncelleniyor, arama ve sıralama fonksiyonlarıda mevcut. Kişisel ihtiyacımı gidermek için başladığım proje, bir çok kahve severe yardımcı olabilicek bir hal aldı.

Proje daha çok yeni. Bir çok site için teker teker uğraşmak oldukça zaman alıcı.Daha hem eksik siteler var, hemde olsa güzel olur dediğim ama ekleme fırsatını bulamadığım fikirler var. Arada hatalar olabiliyor.

Forumda ki ilk konumda, bu yeni projemi siz kahve severlerin beğenisine sunmak isterim.

Kahve Çekirdek Tablosu
Tebrik ederim,
çok güzel ve faydalı bir çalışma olmuş

Hocam çok güzel bir çalışma olmuş. Ben benzerini farklı sitelerden borsa bilgilerini çekmek ve anlık fiyat görmek için denemiştim. Bilmeyene zor geldi :) Teşekkürler emeğiniz için.

Ellerine saglik, artik tum yirgacheffeleri bir arada gorebilicem. :)

Müthiş bir emek gerçekten.Çok teşekkür ederiz. :coffee:

Günaydın elinize sağlık. Peki yeni eklenen çekirdeklerin yanına kırmızı font ile “yeni” bir ibare eklenebilir mi?

Günaydın elinize sağlık. Peki yeni eklenen çekirdeklerin yanına kırmızı font ile “yeni” bir ibare eklenebilir mi?

Evet bu düşündüğüm bir özellik.
Son güncel rakamlar 38 online site oldu. Toplamda 543 tane ürün listeleniyor. Bu kadar ürün arasında yenilikleri takip etmek zor olacak.

Elinize sağlık. Ne kadarı yapılabilir bilmiyorum ama aklıma gelen birkaç geliştirmeyi paylaşmak istedim:
- Farklı ağırlıktaki paketleri değerlendirmek için TL\kg gibi bir kolon eklenebilir
- Kahveler bölgelere göre (Afrika, Güney Amerika vb) sınıflandırılabilir ve filtrelenebilir
- Kavurucunun bulunduğu şehir filtrelenebilir
- Varsa kampanya oranı eklenebilir
- Bir önceki güne göre artış\azalış, fiyatta bir renklendirme (kırmızı\yeşil gibi) ile gösterilebilir
- Yurtdışı siteler de eklenebilir
- kargo dahil hariç fiyat ya da kargo kriteri filtre olarak eklenebilir
- Kavurma tipi ( espresso, filtre, türk kahvesi) filtre olarak eklenebilir
- Doğal ya da işlenmiş kriteri eklenebilir

Gerçekten çok işimize yarayacak. Emeğinize sağlık

Sisteme eklenen kavurucular arasında listede görmek istemediklerimizi bir şekilde elememiz mümkün olursa, hatta bu tercihimiz siteye tekrar girdiğimizde kayıtlı kalırsa daha rahat bir kullanım olabilir

bu kadar emek için teşekkürler. diğer forumda görmüştüm konunuzu buraya açsam mı diye niyetlendim , sonra emeğinizin üzerine çökmek gibi olacak diye vazgeçtim. iyi ki gelip açmışsınız konuyu , hoşgeldiniz.

elinize, emeğinize sağlık.

Geri