• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Öneri: Kullanıcıların Kullandığı Ekipmanları Forumda belirtmesi

Buyukalpelli

Aktif Üye
Konum
Izmir
İsim
Suleyman
Daha fazla  
İsim
Suleyman
Espresso Makinesi
Breville Bes810
Değirmen
BCG820 and Timemore C2
Merhabalar,
Öncelikle böyle bir forum olmasından çok mutluyum ve zaman geçirmeyi seviyorum.
Şöyle bir önerim var; kullanıcı kısmına kullancıları kullandığı espresso makine makinesi, ögütücü bilgilerini girelebilse olmasını isterdim.
BU şekilde makine değiştirmek isteyen ya da yeni başlayacak kişilerin almak istediği makineyi kullanan birisi varsa kullanıcıyı bulması ve soru sorması kolaylaşır.
İyi akşamlar
 
Merhaba yazdığınızı yanlış anlamadıysam bu özellik zaten mevcut, profil kısmında daha fazla yazısına tıkladığınızda üyelerin ekipman bilgilerini görebilirsiniz :) Profil -Kişisel detaylar bölümünden de kendi ekipmanlarınızı belirtebilirsiniz.
 
Merhaba bu özellik zaten mevcut, profil kısmında daha fazla yazısına tıkladığınızda üyelerin ekipman bilgilerini görebilirsiniz :) Profil -Kişisel detaylar bölümünden de kendi ekipmanlarınızı belirtebilirsiniz.
Süper varmış, arama yapma şansımız var mı?
 
maalesef arama özelliği yok ama zaten ekipmanların inceleme başlıklarına girince kullanan kişilerin yorumlarına ulaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Ekli dosyalar

  • Ekran Resmi 2020-11-08 21.38.07.png
    Ekran Resmi 2020-11-08 21.38.07.png
    123.4 KB · Görüntüleme: 13
Geri
Üst